Na fotbalové hřiště v Oblekovicích si i přes nepříznivé počasí našlo cestu přes sto diváků. Ti od první minuty sledovali velmi vyrovnané utkání, kterému nechyběly gólové šance, ani pěkné fotbalové momenty.

První branka zápasu padla už v sedmé minutě. To se po standardní situaci, zahrávané Hortem, prosadil Mařík a Miroslav byla na koni. Po vstřelené brance diktovala tempo utkání a vytvořila si několik slibných příležitostí.

Do konce prvního poločasu už ale branka nepadla. Na začátku druhé půle opět zaúřadovali hosté z Miroslavi. K rohu se postavil opět Hort, našel Zálešáka a ten dal druhou branku svého týmu.

Obdržená branka jakoby domácí nakopla. De fakto do konce utkání zamkli svého soupeře na jeho polovině. Ale z tlaku vytěžili pouze jedinou branku, kterou vstřelil ve dvaašedesáté minutě Štáb. Naopak hosté pozorně bránili a využívali otevřené obrany oblekovických fotbalistů.

Nakonec se Miroslavi podařilo proměnit jeden z brejků, a to ten poslední. V poslední minutě dal podobu konečnému výsledku kapitán Rohlík.

„S výkonem mužstva jsem spokojený. Odehráli jsme kvalitní utkání, které bylo nesmírně těžké. Odvážíme si ze Znojma tři body, které jsou pro nás důležité a budeme je chtít potvrdit v dalším utkání. Troufám si tvrdit, že jsme si tu výhru zasloužili,“ prohlásil kouč Mirosalvi Karel Pelikán.

Domácí trenér ale takovým nadšením neoplýval. „Nemůžu klukům nic vytknout. Hráli jsme dobře, i když nějaké chyby ve hře byly. Myslím si, že jsme si za předvedenou hru alespoň bod zasloužili. Tentokrát se k nám prostě štěstíčko otočilo zády,“ mrzela prohra domácího trenéra Tomáše Pěnkavu.