Po dvou nepovedených zápasech, kdy se proti Znojmu obrátilo štěstí zády, se nyní znojemští hráči dočkali satisfakce a k výhře jim stačil jediný gól. Nad mužstvem visí hrozba sestupu, o to jsou získané body cennější.

První půle utkání svědčila více domácímu Mostu, který si vytvořil několik slibných šancí, ale chyběla mu přesná muška. Znojmo navíc už v sedmnácté. minutě přišlo o Yonova, který byl vyloučen. A v devětadvacáté minutě dostal červenou kartu druhý znojemský hráč Sukup.

Oslabený znojemský tým se musel důkladně bránit mostecké ofenzivě, přesto dokázal vstřelit gól. Tři znojemští hráči se řítili proti jedinému obránci Mostu. Parádní zakončení pak předvedl chorvatský záložník ve znojemských službách Domagoj Krajčič.

Druhý gól mohl přidat Domink Krhút, který vystihl chybu v rozehrávce domácí, ale nakonec úspěšně nezakončil. Znojemští hráči tak oplatili soupeři podzimní porážku 0:1.

Branky: 60. Krajičič. ŽK: Hofmann, Lafrance, Jedinák, Běloušek - Krhut, Mička, Kazár, Hříbek. ČK: 83. Jedinák - 17. Yonov, 29. Sukup. Rozhodčí: Kocourek - Zlámal, Moláček. Diváků: 416.

Sestavy:
FK Baník Most: Paleček - Jendruščák, Lafrance, Běloušek, Knakal - Rosendo (59. Černý), Hofmann, Schut (39. Jedinák), Danoski - Bednář, Frnoch.
1. SC Znojmo: Šustr - Sukup, Yonov, Mička, Kazár - Trnovec, Lacko, Nepožitek (90. Lukáš), Hnaníček, Krhut (77. Hříbek) - Krajičič (72. Coufal).