Šumský zatím v dresu soupeře vyniká, do statistik už si v letošním ročníku připsal sedm branek a tři asistence. „Osobně se neznáme, ale sledoval jsem jeho kariéru a vím, kterými kluby prošel. Docela se těším, až si proti němu zahraju a zjistím, jakou má kvalitu," vyhlíží vzájemný souboj stejně starý znojemský záložník Dominik Urbančok.

Duel šestých Jihomoravanů s osmým Frýdkem-Místkem může nabídnout ofenzivní podívanou, v zápasech mužstva z podhůří Beskyd padá druhý nejvyšší počet branek v soutěži. „Myslím, že góly můžou padat na obou stranách, protože jsme také ofenzivně laděný tým. Pro diváka je to atraktivní zápas," láká Urbančok fanoušky na stadion v Horním parku.

Vítězství Znojma si nejvíc přeje asistent trenéra Roman Vojvodík, jehož otec pracuje ve Frýdku-Místku jako vedoucí družstva. V klubu navíc vyrostl a vedl jej jako kapitán. „Má velkou motivaci vyhrát, chce nás dokopat k co nejlepšímu výkonu v zápase, podle toho to na tréninku celý týden vypadá. Bude to zajímavé," usmívá se Urbančok, který zatím nastoupil do třinácti zápasů a dal jeden gól.