Okresní přebor
Olbramovice-Hatě 3:1 (1:1), Janků Luděk 2, Novák Aleš – Smutný, Hrádek-Bohutice (hráno v Bohuticích) 0:2 (0:1), Bartoš, Bloudíček, Mor. Krumlov B-Oleksovice 2:2 (0:1), Pasterný, Bogner – Krebs 2, Suchohrdly u Mir.-Hor. Kounice 3:0 (0:0), Konrát Luboš, Konrát Lukáš, Lukas Michal, Tasovice B-Blížkovice 2:1 (0:0), Fortelný Vlast., Buchta – Hájek, Šanov-Práče 0:1 (0:0). Dohrávka 15. kola: Olbramovice-Miroslav B 1:1 (1:0), Čepera Radim, Golček Jiří.
Tabulka:
1. Oleksovice 19 11 6 2 55:26 39
2. Práče 18 12 0 6 37:22 36
3. Hatě 18 11 3 4 35:20 36
4. Bohutice 18 8 7 3 30:18 31
5. Mor. Krumlov B 19 6 8 5 34:27 26
6. Hor. Kounice 18 7 4 7 24:31 25
7. Tasovice 19 8 1 10 22:38 25
8. Olbramovice 19 5 8 6 24:25 23
9. Blížkovice 18 5 7 6 38:33 22
10. Hrádek 18 6 2 10 24:49 20
11. Miroslav B 18 4 6 8 26:35 18
12. Šanov 18 5 2 11 26:45 17
13. Suchohrdly u Mir. 19 2 6 11 23:37 12
III. A třída
IE Znojmo B-Chvalovice 3:1 (2:0), nehlášeno, St. Petřín-Mikulovice 3:3 (2:2), Přibyl 2, Pilát – Komenda 2, Nadaský, Bantice-Štítary 3:4 (1:2), Beleš Marek 2, Nožka – Veselý 2, Popelka, Šlápota, Micmanice-Jevišovice B 1:1 (1:0), vlastní – Dufek M., Dobšice B-Mramotice 2:0 (1:0), Zajíc Ondřej, Raab, Únanov B-Křepice 0:1 (0:1), Kapitán, Slup-Přímětice 0:3 (0:0), Šrubař, Koc, Piskač. Dohrávka 15. kola: Štítary-Přímětice 1:4 (0:2), Veselý Zdeněk – Koc Martin 4.
Tabulka:
1. Dobšice B 20 17 2 1 74:20 53
2. Mikulovice 20 12 5 3 32:18 41
3. IE Znojmo B 20 12 3 5 50:29 39
4. Štítary 20 12 0 8 54:41 36
5. Přímětice 20 11 0 9 51:40 33
6. Křepice 20 7 6 7 38:35 27
7. Jevišovice B 20 7 4 9 37:54 25
8. St. Petřín 20 6 5 9 42:44 23
9. Mramotice 20 6 5 9 34:38 23
10. Micmanice 20 6 4 10 36:54 22
11. Bantice 20 6 4 10 28:55 22
12. Slup 20 6 2 12 24:37 20
13. Chvalovice 20 4 7 9 34:46 19
14. Únanov B 20 4 1 15 27:49 13
III. B třída
Litobratřice-Božice 2:0 (0:0), Surovec Václav, Laczko, Loděnice-Šanov B 4:1 (2:1), Zahálka 2, Gruna, Jedlička – Kozel, Dyjákovice-Jezeřany 0:5 (0:4), Machala 2, Novotný, Burian, Bíla, Vedrovice-Hor. Kounice B 3:1 (1:0), Šedivý Jar. 2, Forman Martin – Mlčoch, Břežany-Rakšice 5:2 (5:0), Novotný 2, Novák Peter, Nevoral Richard, Fajmon – Sobotka, Machotka, Trstěnice-Hrušovany B 2:2 (0:1), Gregor, Sklenský Jan – Pechal L. 2, Višňové B-Olbramovice 6:1 (3:0), Březina, Adámek Lukáš, Indra Tomáš, Elis, Adámek Petr 2 – Kvasnička.
Tabulka:
1. Jezeřany 20 16 2 2 63:15 50
2. Božice 20 15 3 2 71:17 48
3. Višňové B 20 13 2 5 48:20 41
4. Hrušovany B 20 9 8 3 55:30 35
5. Litobratřice 20 8 6 6 36:32 30
6. Vedrovice 20 7 4 9 27:27 25
7. Hor. Kounice B 20 8 1 11 37:44 25
8. Břežany 20 8 1 11 30:37 25
9. Rakšice 20 7 2 11 38:58 23
10. Tstěnice 20 7 2 11 31:55 23
11. Olbramovice B 20 6 4 10 29:42 22
12. Loděnice 20 5 3 12 24:47 18
13. Šanov 20 5 2 13 29:59 17
14. Dyjákovice 20 3 6 11 25:60 15
IV. A třída
Přímětice B-Hostim 3:2 (1:0), Gallus, Adámek Jiří 2 – Petříček Mir., Dolina Petr, Vranov-Těšetice 1:3 (1:1), Dobrovolný – Kuchař 2, Nezval, Blížkovice B-Grešl. Mýto 3:0 (1:0), Kavan 2, Samek, Hl. Mašůvky-Pavlice 0:0, Štítary B-Slatina 4:1 (2:1), Bauer Zdeněk, Cihlář, Buček, Hochman – Málek.
Tabulka:
1. Pavlice B 15 14 1 0 63:22 43
2. Blížkovice B 14 10 1 3 38:27 31
3. Hostim 15 10 0 5 43:28 30
4. Štítary B 14 8 1 5 43:25 25
5. Přímětice B 15 7 2 6 53:41 23
6. Hl. Mašůvky 14 5 3 6 41:35 18
7. Vranov 14 6 0 8 30:39 18
8. Slatina 14 5 1 8 25:31 16
9. Olbramkostel 14 4 3 7 36:40 15
10. Grešl. Mýto 14 1 3 10 17:44 6
11. Těšetice 15 1 1 13 19:76 4
IV. B třída
Vel. Karlov-Miroslav C 1:1 (0:0), Konupčík Tadeáš – Drlík, Vlasatice-Čejkovice 3:1 (2:0), Cileček Pavel 2, Hubáček Petr – Demuth Pavel, Troskotovice-Suchohrdly u Mir. B 4:1 (1:0), Polonec, Matyák, Kostelan, Kučera – Mička Petr, Damnice-Břežany B 2:2 (0:2), Šebela, Gross – Nevoral, Gombas, Jiřice-Mackovice 4:0 (4:0), Hořčica 2, Suchánek, Dřízhal, utkání bylo ve 46. minutě předčasně ukončeno pro malý počet hráčů.
Tabulka:
1. Troskotovice 15 10 2 3 53:23 32
2. Vlasatice 14 10 2 2 28:12 32
3. Miroslav C 14 8 4 2 57:23 28
4. Božice B 14 6 5 3 33:28 23
5. Jiřice 15 6 2 7 22:24 20
6. Suchohrdly u Mir. B 15 5 4 6 29:34 19
7. Damnice 15 6 1 8 36:49 19
8. Břežany B 15 4 3 8 31:40 15
9. Mackovice 15 3 4 8 21:36 13
10. Vel. Karlov 14 3 4 7 12:33 13
11. Čejkovice 14 3 1 10 24:44 10
IV. C třída
Skalice-Branišovice 3:1 (2:0), Svoboda Zdeněk ml. 2, Venhuda – Plíska, Petrovice-Tavíkovice 2:0 (1:0), Světlík, Schnefenberg, Jamolice-Dobřínsko 1:0 (0:0), Smejkal Jiří, Vedrovice B-Hostěradice B, 2:5 (1:0), Čipera 2 - nehlášeno, Polánka-Rybníky 8:2 (3:1), Hladík Jar. 3, Šachl 2, Vejvalka 2, Šviřák – Novák, Becha.
Tabulka:
1. Polánka 15 13 1 1 70:13 40
2. Petrovice 14 10 4 0 31:8 34
3. Hostěradice B 15 8 1 6 53:31 25
4. Tavíkovice 14 8 1 5 25:15 25
5. Hor. Kounice C 14 7 3 4 38:22 24
6. Rybníky 15 7 1 7 32:32 22
7. Jamolice 15 6 3 6 23:25 21
8. Dobřínsko 15 5 1 9 14:33 16
9. Vedrovice B 15 4 2 9 14:40 14
10. Branišovice 14 2 0 12 17:52 6
11. Skalice 14 1 1 12 13:59 4
IV. D třída
Konice-Slup B 1:0 (0:0), nehlášeno, Šatov B-Havraníky 5:1 (3:0), Frlaus Michal, Koza Jan, Matuščin, Hejda, Štorek – Varga Dušan, Hevlín-Jaroslavice B 1:3 (1:2), Oulehla – Segeč 2, Kohoutek, Chvalovice B-Suchohrdly 4:1 (2:1), Machovský, Maša, Rosedký, Kochan – Adamov, Lechovice-Krhovice 4:1 (0:0), Fruhwirth, Vorlický, Procházka Boh., Mlejnek – Zálešák Rost.
Tabulka:
1. Šatov B 14 11 0 3 50:11 33
2. Konice 14 10 3 1 24:11 33
3. Hevlín 15 6 6 3 32:22 24
4. Dyje 14 7 3 4 36:27 24
5. Jaroslavice B 15 6 5 4 30:24 23
6. Havraníky 15 6 3 6 26:25 21
7. Suchohrdly 14 6 2 6 29:27 20
8. Chvalovice B 15 6 1 8 24:38 19
9. Lechovice 15 5 2 8 23:29 17
10. Krhovice 14 2 3 9 14:48 9
11. Slup B 15 0 2 13 9:35 2
Dorost
Okresní soutěž A
Hatě-Božice 1:3 (0:2), Cileček – Rauš, Vávra, Egner, Pavlice-Micmanice 2:5 (2:2), Bauer Martin 2 – Toriška 2, Hozák, Tichý, Švec, Vranov-Štítary 3:2 (2:1), Jankůj 2, Kofroň – Tesař, Holík, Dobšice-Jaroslavice 10:2 (3:2), Raab Mir., Syrový Roman 2, Prášek Josef, Skopal Petr 2, Hladík Karel, Uher Slav., Honz Radek, Čermák Milan – Juhaňák Lukáš, Maršík Filip, Šatov-Suchohrdly 6:1 (3:0), Frlauš 2, Novák, Ministr, Marian, Dolák – Flachs, Lechovice-IE Znojmo 0:12 (0:6), Kafka 5, Hagenhofer 2, Mössner 2, Drmota, Chlubna, Špert.
Tabulka:
1. IE Znojmo A 19 17 2 0 133:17 53
2. Dobšice 18 17 0 1 131:13 51
3. Micmanice 18 13 0 5 58:23 39
4. Božice 19 9 2 8 51:49 29
5. Vranov 18 9 2 7 52:85 29
6. Pavlice 18 8 1 9 57:53 25
7. Hatě 18 7 3 8 47:62 24
8. Šatov 19 7 0 12 56:63 21
9. Jaroslavice 19 5 5 9 38:67 20
10. Mikulovice 18 6 1 11 30:42 19
11. Suchohrdly 19 5 1 13 30:60 16
12. Lechovice 19 4 2 13 36:112 14
13. Štítary 18 3 1 14 21:94 10
Okresní soutěž B
Hostěradice-Višňové 3:1 (2:1), Přáhoda, Vrána, Till – Strnad, Dyjákovice-Oleksovice 5:0 (3:0), Ševčík 2, Budiač 2, Tomaštík, Jamolice-Hor. Kounice 0:1 (0:0), vlastní, Hrádek-Jezeřany 4:2 (2:0), Pospíšil 2, Hoc, Suchý – Soukup, Adámek, Jiřice-IE Znojmo B 2:5 (1:2), Sedlák Martin, Chaloupka tomáš – Bauer, Dornych Petr 4. Dohrávka 18. kola: Jamolice-Višňové 0:1 (0:1), Kudláček Petr.
Tabulka:
1. Dyjákovice 17 14 0 3 73:27 42
2. Hostěradice 17 13 2 2 58:15 41
3. Hor. Kounice 16 13 0 3 49:18 39
4. Hrádek 18 11 3 4 48:29 36
5. Oleksovice 18 7 3 8 47:45 24
6. Višňové 17 6 4 7 28:43 22
7. IE Znojmo B 16 6 2 8 45:46 20
8. Jiřice 17 6 1 10 30:45 19
9. Jezeřany 16 5 1 10 29:44 16
10.Olbramovice 16 4 2 10 25:51 14
11. Jamolice 17 4 0 13 23:57 12
12. Šanov 17 3 0 14 37:72 9
Žáci
OP: Dyjákovice-Božice 5:0 (2:0), Kuřák 2, Pekárek, Váca, Havlát Mir., Prosiměřice-Hostěradice 2:0 (1:0), Květoň 2, Šatov-Hatě 8:0 (6:0), Kohoutek 3, Budín 3, Kňazovčík, Medvěd, Šanov-Jevišovice 1:0 (1:0), Šindelář, IE Znojmo-Přímětice 0:10 (0:3), Kráčman 5, Balon 2, Buchtela 3.
OS A: Vranov-Mikulovice 0:8 (0:5), Balík Marek 4, Holčapek 2, Friedl, Viklický, Hl. Mašůvky-Štítary 4:5 (2:0), Čočkrt 2, Švarc, Vala – Špaček Jiří 2, Kortiš Pavel 2, Čapoun, Lechovice-Mramotice 2:0 (1:0), Bernát, Králík, Pavlice-Blížkovice 2:6 (1:5), Holík Pavel 2 – Tesař Michal 5, Šula Jan.
OS B: Vedrovice-Jezeřany 0:1 (0:0), Hájek Richard, Micmanice-Loděnice 0:5 (0:0), Menšík 2, Malík 2, Urbánek, Hevlín-Jaroslavice 1:4 (0:1), Mahdal Martin – Kohoutek 2, Kostelanský, Procházka, Slup-Mackovice 10:0 (4:0), Prčík Fr. 5, Varaja, Pěček 4.
OS C: Olbramovice-Hor. Kounice 1:0 (0:0), Antl Pavel, Jamolice-Višňové 3:0 (2:0), Dobeš 2, Smejkal David, Trstěnice-Suchohrdly u Mir. 17:2 (9:0), Sklanská Hana 6, Novotný Mir. 6, Erkol David 3, Vančura Kryštof 2 – Krejčí Radek, Zelenka Matěj, Mor. Krumlov B-Rakšice 9:0 (3:0), Hladký 4, Šedrla 3, Březina, Vejvalka, Rybníky-Skalice (hráno ve Skalici) 6:2 (3:0), Dvořák Roman 4, Krejčí, Dvořák Filip – Křepela, Vošmera. Dohrávka 10. kola: Višňové-Rybníky 2:2 (2:1), Šuba Pavel, Havlík Jakub – Dvořák Roman.
Přípravky
OP v Miroslavi: Miroslav-Božice 8:3 (4:1), Fiala Jiří 2, Kratochvíl Marek 2, Švejkar Jiří, Šimša Michal, Vlach Jan, Vlach Michal – Čada Jiří, Veřeka Adam, Konupčík Michal, Mor. Krumlov-Dobšice 0:3 (0:2), Bulín Patrik 2, Krejčí Petr, Mor. Krumlov-Božice 6:2 (3:2), Smejkal Erik, Kotlánová Michaela, Urbánek Patrik 2, Čaněk Lad. 2 – Tóth Tomáš, Vařeka Adam, Miroslav-Dobšice 4:2 (2:1), Švejkar Jiří 3, Fiala Jiří – Bulín Patrik 2.
OP ve Znojmě: Přímětice-Prosiměřice 7:3 (5:1), Škarka 2, Pacula 2, Vacek, Radnický, Cafourek – Trochta 2, Rozmahel, 1. SC Znojmo-Prosiměřice 9:0 (3:0), Procházka 3, Moravec 2, Bastl, Juračka, Kahaj, Štěpaník. Utkání 1. SC Znojmo-Tasovice a Přímětice-Tasovice se nehrála.
OS A ve Znojmě: všechna utkání byla odložena na 6. května 2009 v 9:00.
OS A v Blížkovicích: Blížkovice-Jevišovice 2:4 (1:2), Křesťan 2 – Částek Radek 3, Urbánek Jan, Pavlice-1. SC Znojmo B 1:3 (1:1), Vinklárek – Moravec, Kulíšek, Bastl, Pavlice-Jevišovice 1:2 (1:0), Holík Jan – Liška, Částek, Blížkovice-1. SC Znojmo B 0:8 (0:5), Moravec 4, Kulíšek 2, Bastl, Burda.
OS B v Jaroslavicích: Hrádek-Práče 0:1 (0:1), Gregor, Jaroslavice-Práče 2:3 (2:0), Procházka, Juhaňák – Gregor 2, Marx.
OS B v Hatích: Hatě-Hevlín 5:0 (3:0), Beno 2, Bálka Aleš 2, Dolejší, Šatov-Šanov 3:0 (1:0), Kohoutek 2, Chvíla, Šatov-Hevlín 7:1 (4:0), Kohoutek 3, Plocr, Křišťál, Novotný Matěj – Bukovský, Hatě-Šanov 1:1 (1:0), Bálka Aleš – Navrátil.
OS C v Bohuticích: Bohutice-Oleksovice 4:2 (0:1), Štukl Petr 3, Kočí – Buchta, Skřivan, Olbramovice-Trstěnice 0:0, Olbramovice-Oleksovice 1:0 (0:0), Buriánek, Bohutice-Trstěnice 1:4 (1:2), Kočí – Balík 2, Dvořáček 2.
OS C v Miroslavi: Miroslav B-Višňové A 1:0 (0:0), Fukal Ondřej, Hostěradice-Višňové B 2:0 (1:0), Procházka Tomáš, Fiala Matěj, Hostěradice-Višňové A 0:8 (0:5), Novák Marek 3, Jedlička Pavel 2, Jelínek Tomáš 2, Adámek Dominik, Miroslav B-Višňové B 5:0 (2:0), Kratochvíl Marek 2, Fukal Ondřej, Reberník Jakub, Šimša Michal.