Do utkání nastoupila obě mužstva s dvěma jedenáctkami a šla do něj také z plného tréninku. Ve znojemském dresu se představil i nový hráč v přípravě, obránce Jan Javůrek.

Do první šance zápasu se dostal v šestnácté minutě Maciej Jankowski, který měl před brankářem Znojma Andrejem Maťašovským dostatek času, ten si ale dokázal poradit.

Ještě větší šanci měl Gerard Badia. K němu doputoval do malého vápna přesný centr a hráč Gliwic z bezprostřední blízkosti donutil Maťaškovského ke skvělému reflexu. O čtyři minuty později zahrozilo i Znojmo, kdy Šimon Šumbera orazítkoval z přímého kopu břevno.

Ve druhém poločase se v dresu Gliwic představil i český útočník Martin Nešpor. A byl to právě on, kdo v jednašedesáté minutě otevřel skóre utkání.

Vyrovnání mohl zařídit chorvatský záložník Stijepo Njire, jenž trefil jen boční síť.

Znojemští měli ve druhé polovině utkání více ze hry. Obranu Gliwic po celý poločas notně zaměstnával aktivní Dominik Urbančok. V osmasedmdesáté minutě dokonce unikl po levém křídle až do vápna, jeho přihrávka do vápna ale zůstala bez brankové odezvy.

V závěru ještě mohl nepříznivý výsledek pro znojemské barvy zvrátit Njire, ovšem jeho povedenou ránu gólman Gliwic Dobrijov Rusov vytěsnil.

„Prohráli jsme, ale myslím si, že to byl z naší strany slušný zápas. I když Gliwice byly silnější na míči a více kombinovaly. Když se nám povedlo udržet balón a dát si více úspěšných přihrávek v řadě, tak se nám otevíraly prostory. Byly tam i dobře řešené brejky. Kvalitní zápas," řekl zkušený stoper Znojma Radek Mezlík.