Znojmo potřebuje v úvodu sezony nakopnout podařeným výkonem. Zatím trochu tápe a přijatelné výsledky spíš ubojovalo. V prvním kole Mol Cupu těsně 1:0 zvítězilo s divizními Rosicemi a při domácím vstupu do druhé ligy s ostravským Baníkem remizovalo 1:1. „V tréninku nám to šlape dobře, takže moc nevím, kde vězí problém. Asi to chce přidat ještě víc bojovnosti," přemítá odchovanec znojemského fotbalu.

Hulín však ve středu jeho tým trochu překvapivě přehrál. „Soupeř hrál důrazněji a s mnohem větším zápalem. Od nás to bylo dost statické, navíc jsme Hulínu darovali dva góly," vrací se k vypadnutí z poháru.

Vlašim patří k týmům ze středu druholigové tabulky. Na rozdíl od Znojma jde do sobotního duelu povzbuzená výhrou v Mol Cupu. Svěřenci Martina Haška přehráli se štěstím třetiligové Benátky nad Jizerou 3:2 až v prodloužení. „Co vím, ve Vlašimi se točí dost hráčů, takže se nedá přesně určit její styl. Očekáváme však běhavého a agresivního soupeře, který nás bude vysoko napadat," vyhlíží Cihlář, který laboroval se zraněnými šlachami v oblasti kolene.