Už v krajských soutěžích některé týmy opravdu nelenily. V A skupině I. A třídy šly například stejnou cestou zimních změn Moravský Krumlov a Dobšice, oba týmy přivítaly v kádrech šest nováčků.

Rušno bylo i v okresním přeboru, překvapivě však ještě víc napilno měly na přestupovém trhu kluby ze III. třídy. Aktivní byly především týmy ze skupiny B, početné změny hlásí například TJ Družstevník Hostěradice, neboli celek, ve kterém je registrovaný i český bijec Jiří Procházka.

Znojemští fotbalisté (v modrobílém) jsou po výhře 3:1 na hřišti Startu Brno na čtvrté příčce.
Zahraniční karta se vyplácí, Znojmo míří za snem. Postup je jasným cílem

Ve třech skupinách IV. třídy pak zbrojily především kluby z obou pólů tabulek, zajímavý tak bude boj o postupy i vyhnutí se posledním příčkám.

I. A třída skupina A
Radek Bohunský (TJ Olbramovice ►►► FC Moravský Krumlov)
Martin Hlaváč (FC Ivančice ►►► FC Moravský Krumlov)
Adam Juřík (FC Náměšť nad Oslavou – Vícenice ►►► FC Moravský Krumlov)
Ondřej Kryška (SFK Dukovany 2001 ►►► FC Moravský Krumlov)
David Princ (TJ Jamolice ►►► FC Moravský Krumlov)
David Válka (obnovení registrace ►►► FC Moravský Krumlov)
Roman Dvořák (obnovení registrace ►►► Sokol Dobšice)
Martin Kabelka (TJ Osvětimany ►►► Sokol Dobšice)
Daniel Kochan (FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky ►►► Sokol Dobšice)
Myroslav Solomka (SK Chvalovice ►►► Sokol Dobšice)
Dominik Spousta (obnovení registrace ►►► Sokol Dobšice)
Karel Veselý (SK Tatran Šatov ►►► Sokol Dobšice)

I. B třída skupina B
Martin Svatoš (obnovení registrace ►►► SK Tatran Šatov)
Pavel Palát (obnovení registrace ►►► FK Znojmo)
Daniel Veselý (obnovení registrace ►►► FK Znojmo)
Jiří Beran (TJ Višňové ►►► Fotbal Jevišovice – Mikulovice)
Michal Urbánek (obnovení registrace ►►► Fotbal Jevišovice – Mikulovice)
Robert Kaššai (obnovení registrace ►►► TJ Sokol Přímětice)
Matěj Doskočil (SFK Dukovany 2001 ►►► FC Miroslav)
Jiří Ševčík (FK Práče ►►► FC Miroslav)

Okresní přebor
Jakub Šviřák (FC Ivančice ►►► FC Rakšice)
Patrik Kosec (TJ Sokol Dyje ►►► FK Práče)
Roman Stepanets (první registrace ►►► FK Práče)
Michal Šabatka (S.K. Blatnice ►►► TJ Sokol Blížkovice)
Hynek Bíbr (obnovení registrace ►►► TJ Prosiměřice)
Roman Čapoun (obnovení registrace ►►► TJ Prosiměřice)
Martin Sysel (FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky ►►► TJ Prosiměřice)
Jiří Kavan (TJ Mohelno ►►► TJ Sokol Božice)
Jakub Juříček (FK Sršni Lesonice ►►► TJ Horní Kounice)
Štěpán Kelča (Sokol Dobšice ►►► TJ Horní Kounice)
Libor Pelaj (TJ Višňové ►►► TJ Horní Kounice)
Jan Řezanina (FC Moravský Krumlov ►►► TJ Horní Kounice)
Tomáš Svoboda (obnovení registrace ►►► TJ Horní Kounice)
Petr Koníček (obnovení registrace ►►► TJ Suchohrdly)
Petr Čech (TJ Višňové ►►► FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky)
Ladislav Kirschner (TJ Sokol Božice ►►► FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky)
Martin Žitka (TJ Višňové ►►► FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky)

III. třída skupina A
Jan Burda (obnovení registrace ►►► SK Sokol Jaroslavice)
Lukáš Doubek (FC Mramotice ►►► TJ Hostim)
Pavel Sedláček (TJ Sokol Pohořelice ►►► TJ Sokol Hevlín)
Kamil Kuchař (TJ Prosiměřice ►►► SK Chvalovice)
Jakub Škubal (TJ Sokol Přímšětice ►►► SK Chvalovice)
Michal Filipský (Fotbal Jevišovice-Mikulovice ►►► TJ Pavlice)
Erik Hagenhofer (FK Znojmo ►►► FC Mramotice)
Milan Dvořák (Sokol Dobšice ►►► TJ Sokol Štítary)
Radim Holas (TJ Suchohrdly u Miroslavi ►►► FK Dynamo Oleksovice)
Patrik Čapoun (FK Znojmo ►►► TJ Sokol Dyje)
Aleš Pavlík (TJ Sokol Božice ►►► TJ Sokol Dyje)
Tomáš Jiří Pavlík (obnovení registrace ►►► TJ Sokol Dyje)
Jiří Rohovský (SK Tatran Šatov ►►► TJ Sokol Dyje)

III. třída skupina B
Jan Pospíšil (TJ Sokol Tasov ►►► SK-1934 Dobřínsko)
Jan Štěpanovský (FC Moravský Krumlov ►►► SK-1934 Dobřínsko)
Jan Olejník (FK SK Bosonohy ►►► TJ Olbramovice)
Ondřej Morong (FC Miroslav ►►► TJ Suchohrdly u Miroslavi)
Pavel Morong (FC Miroslav ►►► TJ Suchohrdly u Miroslavi)
Dominik Dostál (SK Dolní Kounice ►►► TJ Družstevník Hostěradice)
Marek Hlávka (TJ Sokol Skalice ►►► TJ Družstevník Hostěradice)
Petr Krátký (TJ Sokol Božice ►►► TJ Družstevník Hostěradice)
Luboš Novotný (obnovení registrace ►►► TJ Družstevník Hostěradice)
Milan Pešák (TJ Petrovice ►►► TJ Družstevník Hostěradice)
Filip Skalický (obnovení registrace ►►► TJ Družstevník Hostěradice)
Martin Šviřák (obnovení registrace ►►► TJ Družstevník Hostěradice)
Adam Grimm (FK – FC Pálava Mikulov ►►► TJ Jezeřany-Maršovice)
Zbyněk Janda (TJ Loděnice ►►► TJ Jezeřany-Maršovice)
Maksims Skutkévičs (FK Dynamo Oleksovice ►►► TJ Jezeřany-Maršovice)
Eduard Jakubčík (TJ Sokol Nosislav ►►► TJ Start Vlasatice)
Michal Kotrč (TJ Dynamo Velký Dvůr ►►► TJ Start Vlasatice)
František Ševčík (TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou ►►► TJ Start Vlasatice)
Jan Vitáloš (TJ Sokol Opatovice ►►► TJ Start Vlasatice)
Josef Balík (TJ Olbramovice ►►► SK Vedrovice)
Ondřej Rehák (TJ Družstevník Hostěradice ►►► SK Vedrovice)
Miroslav Slugeň (obnovení registrace ►►► SK Vedrovice)
David Stadler (TJ Olbramovice ►►► SK Vedrovice)
Volodymyr Abel (první registrace ►►► SK Troskotovice)
Lukáš Kalina (obnovení registrace ►►► SK Troskotovice)
Luboš Lipovský (TJ Sokol Pohořelice ►►► SK Troskotovice)
Ivan Madiar (první registrace ►►► SK Troskotovice)
Dominik Moravec (FK Rynoltice ►►► SK Troskotovice)
Radek Ševčík (obnovení registrace ►►► SK Troskotovice)
Tomáš Bořil (SFK Dukovany 2001 ►►► TJ Jamolice)
Tomáš Černý (SK Tuřany ►►► TJ Jamolice)
Jan Malíšek (SK Tuřany ►►► TJ Jamolice)
Tomáš Pfeiffer (SK Tuřany ►►► TJ Jamolice)
David Růžička (TJ Sokol Křepice ►►► TJ Jamolice)

IV. třída skupina A
Jan Jeřábek (TJ Sokol Tasovice ►►► TJ Družstevník Starý Petřín)
Milan Jeřábek (TJ Sokol Tasovice ►►► TJ Družstevník Starý Petřín)
Milan Kobík (TJ Sokol Dyje ►►► TJ Družstevník Starý Petřín)
Zdeněk Kawulok (SK Grešlové Mýto ►►► SK Olbramkostel)
Lukáš Kusák (obnovení registrace ►►► SK Olbramkostel)
Jan Vlašín ((obnovení registrace ►►► SK Bayern Křepice)
Lukáš Novák (obnovení registrace ►►► SK Grešlové Mýto)
Bořislav Rolník (FC Mramotice ►►► SK Grešlové Mýto)
Kamil Řezka (obnovení registrace ►►► SK Grešlové Mýto)
Dominik Horník (obnovení registrace ►►► SK Vranov nad Dyjí)

IV. třída skupina B
Catalin Bolohan (TJ Loděnice ►►► TJ Sokol Branišovice)
Marek Habrle (FC Miroslav ►►► TJ Sokol Branišovice)
Lukáš Jiříkovský (FC Miroslav ►►► TJ Sokol Branišovice)
Hynek Knoflíček (obnovení registrace ►►► TJ Sokol Branišovice)
David Mlčoch (TJ Jamolice ►►► FK Sršni Lesonice)
Jan Beneš (obnovení registrace ►►► FC Bohutice)
Tomáš Crha (první registrace ►►► FC Bohutice)
Jakub Jiříkovský (obnovení registrace ►►► FC Bohutice)
Lukáš Dresler (obnovení registrace ►►► TJ Loděnice)
David Hofbauer (TJ Jezeřany-Maršovice ►►► TJ Loděnice)
Ladislav Hank (obnovení registrace ►►► SK Rybníky)
Rostislav Novák (obnovení registrace ►►► SK Rybníky)
Marek Růžička (FK Sršni Lesonice ►►► SK Rybníky)
Luboš Sobotka (obnovení registrace ►►► SK Rybníky)
Dan Valášek (první registrace ►►► FK - FC Tavíkovice)

IV. třída skupina C
Adrian Ficek (první registrace ►►► 1. FC Čejkovice)
Radek Šob (Fotbal Jevišovice - Mikulovice ►►► 1. FC Čejkovice)
Jiří Partl (FK - FC Tavíkovice ►►► FC Valtrovice)
Milan Švec (Fotbal Jevišovice – Mikulovice ►►► FC Valtrovice)
Jan Vystrčil (FK Znojmo ►►► FC Valtrovice)
Michal Bělíček (SK Troskotovice ►►► TJ Družstevník Jiřice)
Michal Milotinský (FC Miroslav ►►► TJ Družstevník Jiřice)
Petr Příhoda (obnovení registrace ►►► TJ Družstevník Jiřice)
Marek Sigmund (FC Miroslav ►►► TJ Družstevník Jiřice)
Viktor Klíč (obnovení registrace ►►► TJ Těšetice)
Jaroslav Šlapák (obnovení registrace ►►► TJ Těšetice)
Miroslav Kříž (TJ Sokol Hevlín ►►► TJ Hrabětice)