Poprvé se v sestavě objevil i obránce Vojtěch Novotný z Teplic, který ve Znojmě absolvuje zkoušku.

V deváté minutě poslal Znojmo do vedení Libor Žondra, na něhož navázal za dvě minuty Tomáš Okleštěk. O další tři minuty později pak prostřelil po povedené individuální akci prostějovského brankáře opět Žondra.

Prostějovští následně zlepšili defenzivu. Na druhé straně si při standardní situaci nešťastně srazil míč do vlastní sítě obránce Znojma Radek Mezlík. Povedený první poločas mohl zakončit hattrickem Žondra, ale pokutový kop po nedovoleném zákroku na Davida Ledeckého neproměnil.

Soupeř Znojma měl na začátku druhé půle více ze hry a dokonce se podařilo Prostějovu snířit na rozdíl jediné branky. Rozhodčí ale gól pro ofsajd neuznal. Dvě vydařené šance následně spálil aktivně hrající záložník Stijepo Njire. Čtvrtou branku tak v sedmdesáté minutě vstřelil Radek Nepožitek, když se k němu odrazil míč a znojemský střelec jej z první bez přípravy uklidil do sítě.

Záhy Prostějovští korigovali po rychlé akci Petrem Nekudou. To už bylo z jejich strany pro tento zápas vše. Naopak Znojemští svůj střelecký apetit ještě nevystříleli a v osmdesáté minutě zvýšil na 5:2 po spolupráci se skvěle hrajícím Tomášem Weberem Petr Vavřík. Za tři minuty dal výsledku lobem definitivní podobu Njire a Znojmo ovládlo střetnutí jednoznačně 6:2.

1.SK Prostějov – 1. SC Znojmo 2:6 (1:3)

Branky: 28. Mezlík (vla.), 78. Nekuda – 9. a 14. Žondra, 11. Okleštěk, 70. Nepožitek, 80. Vavřík, 83. Njire.

SK Prostějov: Kofroň – Kroupa, L. Zelenka, Rus, Machálek, Machýnek, Fládr, Sečkář, Hirsch, Nekuda, Petržela
SC Znojmo: Veselý (45. Doleček) – Helísek, Mezlík, Pokorný, Novotný, Ledecký (46. Šamánek), Okleštěk (46. Vavřík), Weber, Nepožitek, Njire, Žondra (60. Stehlík).