Ani ve třetím kole Poháru Českomoravského fotbalového svazu nenašli znojemští fotbalisté přemožitele. Divizní Třebíč porazili po tuhém boji 1:0 a kráčí domácím Pohárem dál.

První čtvrthodinka zápasu přinesla svižný fotbal, kdy měli častěji míč na svých kopačkách hosté. Ovšem třebíčská obrana byla pozorná. Znojmo se dostalo pouze ke dvěma střelám z dálky. Ve třinácté minutě po Zapalačově střele se Beer musel poroučet k zemi. O dvě minuty později vyprášil Matúš Minarech Beerovy rukavice, když vyslal pumelici z dvaadvaceti metrů.

Ve jednadvacáté minutě se k ohrožení branky dostala i Třebíč, když po faulu na Pospíchala kopal přímý kop Flekal. Technická střela však mířila těsně nad znojemskou šibenici. V pětadvacáté minutě zachránil Havránka gólman Beer. Třebíčský stoper totiž zbytečně daroval hostům penaltu, ale Beer perfektně vychytal Minarecha.

Na třebíčském stadionu to jen zahučelo po samostatné akci Smažila, který si vyvezl balon z pravé strany a vyslal ho na branku. Střela se nevešla mezi tři tyče Hrubého branky.

Po znojemské odmlce se ve dvaačtyřicáté minutě opět ukázali třetiligoví hosté, kdy po rohovém kopu hlavičkoval kapitán Yonov a o zem poslal míč do břevna.

První půle prakticky nepřinesla žádnou větší šanci. Za zmínku stojí pouze neproměněná penalta a v předposlední minutě břevno Znojma. Jinak se po většinu času hrálo mezi šestnáctkami. Lídr MSFL nedokázal najít recept na pozornou obranu divizního celku.

Po změně stran vběhli oba soupeři na hřiště opět aktivně. Znojmo ukázalo svůj rychlý přechod do útoku, ale v úvodních minutách všechny akce opět končily před šestnáctkou Třebíče nebo v náruči Beera.

Svěřenci kouče Zelníčka si vytvořili tři standardní situace, ale nedokázali z nich vytěžit žádnou šanci.
Gól tak padl až ve čtyřiašedesáté minutě. Vavřík napřáhl ze třiceti metrů a Beerovi nedal žádnou šanci. Jeho střela mířila přesně k levé tyči třebíčské brány.

Po vstřeleném gólu si hosté snažili hlídat jednobrankový náskok a spoléhali spíše na rychlé brejky. Domácí se snažili se skórem něco udělat a výsledkem byla nebezpečná střela Baláže, který vystrašil gólmana Hrubého.
Čtyři minuty před koncem z pravé strany střílel Durda, ale těsně minul vzdálenější tyč. Snaha se domácím v závěru upřít nedala, ale kýžený gól nepřinesla.

„Z výkonu hráčů jsem zklamaný, protože nepředvedli nic navíc. Jinak ale musím být s naším tažením Pohárem spokojený,“ bilancoval třebíčský kouč Libor Zelníček.