První poločas lépe vyšel polskému celku. Naše severní sousedy udržel ve vedení hattrick gruzínského fotbalisty Giorgi Gabedavy. Znojemští korigovali až minutu před koncem úvodního dějství ránou Marka Marciuše, jenž navíc důrazně strčil do protihráče.

Sosnowiec - Znojmo 4:2

Poločas: 3:1. Branky: 26., 33. a 44.Gabedava, 82.Nowak – 45.Marciuš, 68.Teplý . Rozhodčí: Iverson, Štolc – Seewald, Kontschieder. ŽK: Pawlowski. Znojmo: Buček – Helísek (75. Krčík), Avdič, Čukovič (75. Malár), Cihlář – Kokorovič, Dramé (62. Cheredea) – Marciuš, Beganovič (75. Moravec), Mudra (46. Štrombach) – Teplý. Trenér Znojma: Leoš Kalvoda.

Po změně stran začala hra být zajímavější, když v osmašedesáté minutě snížil na 2:3 Jakub Teplý. Ten samý hráč mohl i srovnat, avšak sudí rozhodli, že provedl faul a branku neuznali. Vítězství Sosnowcie 4:2 pojistil z důrazného zakončení osm minut před závěrem Olaf Nowak.

Mužstvo 1. SC na Arena Cupu díky třem prohrám jednomu vítězství obsadilo konečný čtvrtý post.