Vigantický rodák naráží na fakt, že hanácký A-tým hrál v sobotu na Andrově stadionu proti překvapení soutěže, nováčkovi ze Zlína. Sestava rezervy Sigmy se tedy dotvoří i podle hráčů, které dostane k dispozici lodivod Augustin Chromý z hlavního družstva. „Můžete se připravovat jak chcete, ale pak přijede úplně jiný mančaft, než čekám," hlásí Kučera. Trénoval výběr, který dříve hrál Juniorskou ligu, ale nyní hraje druhou ligu po postupu z třetí ligy.

Znojmo chce po hořkém vypadnutí z třetího kola poháru Mol Cup sjednat nápravu. Ve středu totiž utrpělo debakl 0:5 s Vysočinou Jihlava. Po hořkém vypadnutí chce sjednat nápravu. „S Jihlavou jsme se měli nakopnout směrem k mistráku se Sigmou. Ale když budeme hrát tímto stylem, tak to nepůjde v žádném utkání," ví kapitán Tomáš Cihlář.

Znojemští fotbalisté před lekcí od Jihlavy prohráli 0:1 i na hřišti vedoucího Sokolova, čímž skončila pětizápasová šňůra bez prohry. „Nejde žít z toho, že se nám pět utkání podařilo. V Sokolově jsme zbytečně ztratili po vlastním gólu. Na Sigmu se připravíme a chceme začít aktivně už od začátku a odmakat to," burcuje bek čtvrtého celku druholigové tabulky, který má oproti zbytku ligy zápas k dobru.

Vlastimil Veselý, Daniel Odehnal, David Helísek, Tomáš Okleštěk, Radim Nepožitek a Libor Žondra. To je šest hráčů, kteří nenastoupili v základní sestavě s Jihlavou, ale v Sokolově ano. „Proti Jihlavě jsem nasadil hráče, kteří nebyli tolik vytěžovaní. Chyběli třeba Nepožitek a Okleštěk. Jsou tam i nějaká zranění. Na druhou stranu jsem si nějaké kluky pošetřil na neděli," nechce Kučera odkrýt karty.

Olomoucká rezerva odstartovala druholigové tažení bídně. Ještě ve čtvrtém kole neměla ani bod, poté se chytla vysokou výhrou 5:0 nad trápícím se Varnsdorfem. Druhé výhry olomoučtí dosáhli minulou neděli proti Frýdku-Místku, když slavili výhru 1:0.

Sigma se už posunula na desátou pozici tabulky. Jihomoravané nejsou pro Hanáky neznámý soupeř, dokonce s nimi v přípravě padli 0:3. „Také Znojmo známe, chceme uhrát co nejlepší výsledek a bodovat. Soupeř disponuje kvalitními hráči. Pokusíme se, aby se opět projevily pozitivní prvky z minulých duelů. Ve druhé lize se teprve učíme některé aspekty, ale na zápas se těšíme," říká pro klubový web olomoucký lodivod Chromý.