Čest znojemské rezervy zachránil až na poslední chvíli Zifčák, když snižoval na konečných 1:4.
Rezerva 1. SC Znojmo přivítala na domácím hřišti v rámci jedenáctého kola krajského přeboru soupeře z Moravského Krumlova. V první čtvrthodince se ještě dalo mluvit o vyrovnaném utkání. Šance byly k vidění na obou stranách. Těsně před koncem prvního poločasu se poprvé, ale ne naposled, trefil krumlovský Zelníček.

„Začali jsme dobře, prvních patnáct minut jsme hráli opravdu pěkný fotbal. Pak ale přišel gól do kabin,“ povzdechl si trenér znojemských fotbalistů Michal Sobota.

První gól, vstřelený krumlovskými fotbalisty, znojemským na jistotě moc nepřidal a podle toho se také odvíjel zbytek utkání. V padesáté třetí minutě na 2:0 zvýšil Procházka a už o dvě minuty později hosté vedli o tři góly, když se trefil Vlašín.

Uběhlo deset minut a hosté se opět radovali ze vstřelené branky. Agilní Zelníček totiž už podruhé překonal znojemského brankáře. Stav utkání po Zelníčkově brance vypadal pro domácí hrozivě 0:4.

Čest znojemských fotbalistů nakonec zachránil až ve čtyřiasedmdesáté minutě znojemský Lukáš Zifčák.
„Byl to zápas s týmem z předních míst tabulky. Hosté si odvezli zaslouženou výhru 4:1,“ stroze zhodnotil utkání první muž znojemské lavičky Sobota.
Na druhé straně trenér hostů svůj tým za předvedenou hru velmi pochválil.

„Já si tohoto vítězství nesmírně vážím, protože znojemské mužstvo hraje velice pěknou kopanou. Musím uznat, že naši hráči byli dneska velice disciplinovaní a utkání, až na jednu chybičku, zvládli,“ usmál se trenér krumlovských hráčů Bohumil Smrček.