Devět bodů ze tří zápasů, přesto částečná nespokojenost. Druholigové Znojmo se veze na vítězné vlně, hráčům ani trenérovi se však nelíbí herní projev týmu. „Musíme zapracovat na defenzivě, protože dostáváme hodně gólů," upozornil znojemský obránce Jaroslav Svozil. Další utkání sehrají Jihomoravané v sobotu ve čtyři hodiny odpoledne na hřišti osmého Táborska, kterému chtějí oplatit květnovou porážku 1:2. „Nesmíme dostat gól a pokud vstřelíme branku, tak můžeme navázat na předešlé duely. Nějakou šanci si vypracujeme," sdělil třiadvacetiletý bek. S posledními výsledky panuje spokojenost, Znojmo se nachází na čtvrtém místě. „Devět bodů z posledních tří utkání je úspěch. Každý chce vyhrát, i když jsme nehráli podle našich představ. Počítá se však kolik má mužstvo bodů," řekl Svozil. S herním projevem v minulých zápasech není úplně spokojený trenér Znojma Radim Kučera. „Předtím jsme hráli lépe, ale body jsme neměli. Věřím, že se nám podaří spojit dobré výkony s vítězstvími," prohlásil pro klubový web.

OBRANNÉ HRUBKY

Podle Svozila má Znojmo hlavně okénka v obraně. „Dostali jsme hodně laciných branek, o čemž svědčí fakt, že jsme v sedmi zápasech dovolili soupeřům jedenáctkrát skórovat. Děláme jak individuální, tak týmové chyby," hlesl bývalý zadák Sigmy Olomouc.

Pomoct může po dvouměsíčním zranění stoper Radek Mezlík. „Uvažuji o tom, že jej postavím do základu. Zápasové manko sice ošidit nejde, ale Radek vypadá, jak kdyby nikdy zraněný nebyl. Má velkou chuť do fotbalu," tvrdil Kučera.

Mezlíkův návrat netrpělivě očekává také Svozil. „Radek je kvalitní hráč. Výborně čte hru, dokáže si organizovat obranu, dobře hlavičkuje a rozehrává," zamyslel se znojemský stoper.

PATRIK EL-TALABÁNI