1. kolo 12.8. 16:30

Horní Kounice C – Tavíkovice, Trstěnice – Petrovice, Skalice – Damnice, Jamolice – Vlasatice, Rybníky – Polánka, Vedrovice B – Jiřice, Branišovice – Dobřínsko

2. kolo 19.8. 16:30

Tavíkovice – Dobřínsko, Jiřice – Braníšovice, Vedrovice B – Polánka, Vlasatice – Rybníky, Damnice – Jamolice, Petrovice – Skalice, Horní Kounice C – Trstěnice

3. kolo 26.8. 16:30


Trstěnice – Tavíkovice, Skalice – Horní Kounice C, Jamolice – Petrovice, Rybníky – Damnice, Vedrovice B – Vlasatice, Branišovice – Polánka, Dobřínsko – Jiřice

4. kolo 2.9. 16:30


Tavíkovice – Jiřice, Polánka – Dobřínsko, Vlasatice – Braníšovice, Damnice – Vedrovice B, Petrovice – Rybníky, Horní Kounice C – Jamolice, Trstěnice – Skalice

5. kolo 9.9. 16:30


Skalice – Tavíkovice, Jamolice – Trstěnice, Rybníky – Hor. Kounice C, Vedrovice B – Petrovice, Branišovice – Damnice, Dobřínsko – Vlasatice, Jiřice – Polánka

6. kolo 16.9. 16:00

Tavíkovice – Polánka, Vlasatice – Jiřice, Damnice – Dobřínsko, Petrovice – Braníšovice, Hor. Kounice C – Vedrovice B, Trstěnice – Rybníky, Skalice – Jamolice

7. kolo 23.9. 16:00

Jamolice – Tavíkovice, Rybníky – Skalice, Vedrovice B – Trstěnice, Branišovice – Hor. Kounice C, Dobřínsko – Petrovice, Jiřice – Damnice, Polánka – Vlasatice

8. kolo 30.9. 16:00

Tavíkovice – Vlasatice, Damnice – Polánka, Petrovice – Jiřice, Hor. Kounice C – Dobřínsko, Trstěnice – Branišovice, Skalice – Vedrovice B, Jamolice – Rybníky

9. kolo 7.10. 15:30

Rybníky – Tavíkovice, Vedrovice B – Jamolice, Branišovice – Skalice, Dobřínsko – Trstěnice, Jiřice – Hor. Kounice C, Polánka – Petrovice, Vlasatice – Damnice

10. kolo 14.10. 15:30

Tavíkovice – Damnice, Petrovice – Vlasatice, Hor. Kounice C – Polánka, Trstěnice – Jiřice, Skalice – Dobřínsko, Jamolice – Branišovice, Rybníky – Vedrovice B

11. kolo 21.10. 15:00

Vedrovice B – Tavíkovice, Branišovice – Rybníky, Dobřínsko – Jamolice, Jiřice – Skalice, Polánka – Trstěnice, Vlasatice – Hor. Kounice C, Damnice – Petrovice

12. kolo 28.10. 14:00
Tavíkovice – Petrovice, Hor. Kounice C – Damnice, Trstěnice – Vlasatice, Skalice – Polánka, Jamolice – Jiřice, Rybníky – Dobřínsko, Vedrovice B – Branišovice

13. kolo 4.11. 13:30

Branišovice – Tavíkovice, Dobřínsko – Vedrovice B, Jiřice – Rybníky, Polánka – Jamolice, Vlasatice – Skalice, Damnice – Trstěnice, Petrovice – Hor. Kounice C