1. kolo 12.8. 16:30

Hor. Kounice B – Šanov B, Dyjákovice – Višňové B, Slup A – Břežany A, Jezeřany – Loděnice, Olbramovice B – Mor. Krumlov B, Vedrovice A – Hrušovany n. J. B, Troskotovice – Božice

2. kolo 19.8. 16:30

Šanov B – Božice A, Hruš. n. J. B – Troskot., Mor. Krumlov B – Vedrovice A, Loděnice – Olbramovice B, Břežany A – Jezeřany, Višňové B – Slup A, Hor. Kounice B – Dyjákovice

3. kolo 26.8. 16:30

Dyjákovice – Šanov B, Slup A – Hor. Kounice B, Jezeřany – Višňové B, Olbramovice B – Břežany A, Vedrovice A – Loděnice, Troskot. – Mor. Krumlov B, Božice A - Hruš. n. J. B

4. kolo 2.9. 16:30


Šanov B - Hruš. n. J. B, Mor. Krumlov B – Božice A, Loděnice –Troskot., Břežany A – Vedrovice A, Višňové B – Olbramovice B, Hor. Kounice B – Jezeřany, Dyjákovice – Slup A

5. kolo 9.9. 16:30

Slup A – Šanov B, Jezeřany – Dyjákovice, Olbramovice B – Hor. Kounice B, Vedrovice A – Višňové B, Troskot. – Břežany A, Božice A – Loděnice, Hruš. n. J. B – Mor. Krumlov B

6. kolo 16.9. 16:00

Šanov B – Mor. Krumlov B, Loděnice - Hruš. n. J. B, Břežany A – Božice A, Višňové B – Troskot., Hor. Kounice B – Vedrovice A, Dyjákovice – Olbramovice B, Slup A – Jezeřany

7. kolo 23.9. 16:00

Jezeřany – Šanov B, Olbramovice B – Slup A, Vedrovice A – Dyjákovice, Troskot. – Hor. Kounice B, Božice A – Višňové B, Hruš. n. J. B – Břežany A, Mor. Krumlov B – Loděnice

8. kolo 30.9. 16:00

Šanov B – Loděnice, Břežany A – Mor. Krumlov B, Višňové B - Hruš. n. J. B, Hor. Kounice B – Božice A, Dyjákovice – Troskot., Slup A – Vedrovice A, Jezeřany – Olbramovice B

9. kolo 7.10. 15:30

Olbramovice B – Šanov B, Vedrovice A – Jezeřany, Troskot. – Slup A, Božice A – Dyjákovice, Hruš. n. J. B – Hor. Kounice B, Mor. Krumlov B – Višňové B, Loděnice – Břežany

10. kolo 14.10. 15:30

Šanov B – Břežany A, Višňové B – Loděnice, Hor. Kounice B – Mor. Krumlov B, Dyjákovice - Hruš. n. J. B, Slup A – Božice A, Jezeřany – Troskot., Olbramovice B – Vedrovice A

11. kolo 21.10. 15:00

Vedrovice A – Šanov B, Troskot. – Olbramovice B, Bažice A – Jezeřany, Hruš. n. J. B – Slup A, Mor. Krumlov B – Dyjákovice, Loděnice – Hor. Kounice B, Břežany A – Višňové

12. kolo 28.10. 14:00

Šanov B – Višňové B, Hor. Kounice B – Břežany A, Dyjákovice – Loděnice, Slup A – Mor. Krumlov B, Jezeřany - Hruš. n. J. B, Olbramovice B – Božice A, Vedrovice A – Troskot.

13. kolo 4.11. 13:30

Troskot. – Šanov B, Božice A – Vedrovice A, Hruš. n. J. B – Olbramovice B, Mor. Krumlov B – Jezeřany. Loděnice – Slup A, Břežany A – Dyjákovice