Orlí letka vstoupila do zápasu úspěšně. Skóre otevřel ve třetí minutě Patrik Čermák. Jedenatřicet sekund nato zvýšil na 2:0 pro Znojmo Jan Zahradníček. Pak však Frýdek zásluhou Radka Veselého a Kamila Walegy vyrovnal na 2:2. Ve druhé dvacetiminutovce pak Znojemští projevili svou sílu a dvěma brankami, o které se zasloužili Martin Šťovíček a Petr Beránek, zvýšili na 4:2.

Po změně stran přidal další gól na skórovou nástěnku Jan Kučera. Frýdek-Místek pojal jeho využitou šanci jako polechtání ega a v sedmapadesáté minutě snížil na 3:5. Poslední minuty Orli udrželi a získali tři body. Šanci na další pozitivní výsledek mají už v sobotu, kdy zajíždějí na led Třebíče.

Znojmo - Frýdek-Místek 5:3
Třetiny: 2:2, 2:0, 1:1. Branky a nahrávky: 3. Čermák (Kučera, Tejnor), 4. Zahradníček (Hruška, T. Svoboda), 25. Šťovíček (Špaček, Bartko), 32. Beránek (Karlsson, Bartko), 54. Kučera (Šťovíček, Špaček) – 14. Veselý (Havránek, Walega), 16. Walega (Urbanec), 57. Walega (Cedzo, Veselý). Vyloučeí: 1:4. Bez využití. Rozhodčí: Skopal, Mejzlík – Zídek, Polák. Diváci: 1438.
Znojmo: Groh (45. – 47. Durný) – Bartko, Zahradníček, Stránský, Tejnor (A), Zukal, J. Jenáček, E. Mareš – T. Svoboda (C), Hruška, Karlsson – Špaček, Šťovíček, L. Adámek – Sklenář, Matuš (A), Beránek – Čermák, Kučera, J. Sedláček. Trenér: Jiří Beroun.
Frýdek-Místek: Mokry – Urbanec (A), Hrachovský, Výtisk (C), Haman (A), D. Kowalczyk, Š. Havránek – Doktor, Toman, Svačina – Cedzo, R. Veselý, Walega – Hotěk, Haas, Šuhaj – Geidl, Hudeček, Ramik. Trenér: Martin Janeček.