„Vedli jsme o dva góly a nechali jsme si to projet mezi prsty. Asi za to mohla nedisciplinovanost, když jsme se nechali zbytečně vyloučit. Innsbruck dal čtyři góly z pěti z přesilovky. Pak jsme dovolili, aby se nadechl k závěrečnému tlaku," hodnotil po utkání s Innsbruckem brankář Ondřej Kacetl.

Orli cestovali k zápasu až v den utkání. „Určitě jsme nebyli unavení. Dojeli jsme do Innsbrucku s předstihem, takže jsme měli dostatek času se nachystat na zápas," doplnil Kacetl.

V Innsbrucku rozhodovaly o vítězi samostatné nájezdy. Místo Kacetla šel do brány Filip Landsman. „Bylo to rozhodnutí trenéra. Landis je v nich trochu lepší jak já," dodal gólman.

Oba venkovní zápasy byly zcela odlišné. „S Vídní jsem měl víc práce. Byl to hodně těžký zápas. Bylo to hokejovější utkání a nebylo tolik vyloučených. V Innsbrucku byla hra právě hodně kouskovaná vyloučeními, a to nás asi špatně dostávalo do tempa," zamyslel se Kacetl.

Už dnes Orli opět cestují ven do Záhřebu a zakončí tak trio venkovních zápasů. „Bude to těžké utkání. Diváci budou hnát Záhřeb dopředu, a navíc jsou jeho hráči v euforii, protože porazil Villach. Zato my jsme teď dvakrát po sobě prohráli," uzavřel brankář.