Znojemský klub o tom informoval na svých stránkách. Kavan by se mohl do brány Orlů postavit už ve středeční důležité domácí partii, v níž v tabulce poslední čtrnáctí Orli hostí od šesti hodin večer dvanáctý Kolín.

Petr Kratochvíl je od 22. ledna formou střídavých startů ve Znojmě.
Kratochvíl vypomáhá Orlům: Nekouše se to lehce, ale musím to přijmout. Co Brno?

Kavan si premiéru v dresu A týmu Komety odbyl 20. prosince loňského roku v Karlových Varech, porážce 2:3 po prodloužení sice nezabránil, ale zaujal. Při zranění prvního brankáře Furcha v následných týdnech svými výkony předčil původní gólmanskou dvojku brněnského klubu Štěpána Lukeše a týmu dopomohl k sedmi výhrám z jedenácti duelů.

Zatím naposledy si Kavan za Kometu zachytal v neděli, kdy k výhře 5:1 nad Karlovými Vary přispěl třiadvaceti úspěšnými zásahy.

Fotbalisté A-týmu 1. SC Znojmo (modří) poměřili v přípravném zápase poslední lednovou sobotu síly s U19 stejného klubu.
OBRAZEM: Fotbalové áčko Znojma poměřilo síly se svou U19

Jedničkou brněnského týmu je ale Furch, který se po takřka dvouměsíční absenci objevil poprvé v bráně minulý týden v úterý v Třinci. Kavan tak dostane prostor ve Znojmě, které je na posledním místě Chance ligy.

Kavan je už čtvrtou akvizicí z Komety na hostování ve Znojmě v této sezoně. Za Orly nastupují taky Jan Zahradníček, Pavel Jenyš a Petr Kratochvíl.