Spolupráce společnosti Nevoga se znojemským hokejem začala už před sezonou 2015/2016, nyní už je jisté, že bude minimálně desetiletá. Obě strany si totiž plácly na další dva ročníky. „Dlouhodobá podpora znojemského hokeje je ukázkou naší filozofie jako rodinné firmy podporovat místní komunitu a sportovní rozvoj v regionu. Jsme opravdu moc rádi, že můžeme být dlouhodobě součástí nejpopulárnějšího sportu ve Znojmě,“ podotkl prokurista společnosti Nevoga Petr Pokorný.

Definitivní potvrzení o pokračování spolupráce navazuje na finální vyřešení situace okolo znojemského hokeje, který zůstává pod stávajícím majitelem a bude hrát druhou ligu. „Dvouletá smlouva se odvíjí od délky memoranda s městem Znojmo, které jsme díky letošním zkušenostem prohloubili. Nevoga mimo jiné zaštituje také dětský klub na zimním stadioně, což svědčí o filozofii této rodinné firmy,“ nastínil Šigut.

V lednu se díky spolupráci konal i turnaj určený pro nejmenší hokejisty, na Nevoga Cupu 2024 se představilo dvě stě dětí z českých, slovenských i rakouských klubů. „Naše spojení s klubem nám umožňuje podporovat nejen sportovní klub jako takový, ale také místní fanoušky. A nebudu přehánět, když řeknu, že máme nejlepší příznivce široko daleko. Patří mezi ně i nemalá skupina našich zaměstnanců, pro které je každý hokejový zápas pomyslným svátkem,“ doplnil Pokorný.