V minulé sezoně permanentkáři za nejlepší místa zaplatili 4000 korun, do sektoru na stání pak přesně o tisíc méně. Před dalším ročníkem tak mohou ušetřit přesně polovinu.

Permanentky do sektoru A nyní budou stát 2000 korun, na stání poté 1500. Po zakoupení fanoušci opět budou mít desetiprocentní slevu v oficiálním fanshopu klubu a v prodejně Bauer, zároveň se zapojí do slosování o hodnotné ceny.

Cena permanentek je téměř totožná jako před dvěma lety, kdy Orly také čekal druholigový ročník. Stejně tak je to i se vstupenkami na jednotlivá utkání. Tehdy fanoušci platili 110 korun za místa na sezení nebo 90 korun do sektoru na stání, nyní je cena jednotná – příznivci zaplatí přesně stovku. Pro studenty a seniory bude lístek o dvacet korun levnější, děti do desíti let mají vstup zdarma.

Stávající držitelé permanentek mohou využít předkupní právo, jejich místa jsou jim rezervována do 31. července. Permanentku si mohou pořídit online nebo v kanceláři klubu na adrese Dvořákova 21.

Druholigovou sezonu Orli zahájí v září, do té doby odehrají čtyři či pět přípravných zápasů, ve kterých vyzvou Hodonín a Vyškov. Na tato utkání činí základní vstupné 60 korun.