„S řadou hráčů proběhly během reprezentační přestávky pohovory. Hlavně u těch, kde poměr cena - výkon neodpovídá tomu, co bychom si představovali. Nyní očekáváme, že v nejbližších utkáních uvidíme zlepšení. Pokud ne, budeme věci řešit dále," uvedl pro klubový web předseda Pavel Ohera.

Tasovičtí fotbalist (bílí uzavřeli podzimní část divize D prohrou s týmem Ždáru nad Sázavou 1:3.
Fotbalisté Tasovic zakončili podzim v divizi prohrou se Ždárem

Pětadvacetiletý brněnský rodák Havlát odehrál v této sezoně ve Znojmě jedenáct duelů a nebodoval. Středem pozornosti se stal před dvěma týdny, kdy nedohrál utkání ve Zlíně kvůli tomu, že inkasoval od soupeře úder bruslí do hlavy. Hrůzný okamžik se naštěstí obešel bez následků.

Havlát je tak už třetím mužem při reprezentační přestávce, s nímž se klub rozloučil. Následoval Pigla, jenž odehrál pouze tři duely a Zukala, který ve dvanácti zápasech zaznamenal jediný bod. 

Klub naopak posílil obránce Bukač, který přišel z pardubické rezervy a dvacetiletý slovenský forvard Horváth z Komety, jenž ale většinou nastupoval v Třebíči. 

Orly čeká první duel po reprezentační přestávce v pondělí, kdy nastoupí od šesti hodin večer v domácím derby proti Třebíčí. V tabulce Chance ligy je Znojmo až předposlední třinácté. 

Přišli
Daniel Bukač
Kevin Horváth
Skončili
Robert Havlát
Tomáš Pigl
Lukáš Zukal