O konečném výsledku druhého utkání první hokejové ligy rozhodly až samostatné nájezdy. V nich zvítězilo hostující Znojmo brankou Vladimíra Říhy nad svým vrchlabským soupeřem 2:1. Díky celkové výhře 3:2 si znojemští hokejisté připsali první dva body a zároveň si po prohře s Hradcem Králové napravili reputaci.

V první třetině se sice domácí Vrchlabí ujalo dvoubrankového vedení, hostující Znojmo se však nenechalo zahanbit a ještě během první části hrací doby srovnalo skóre na 2:2. I další dvě dějství přinesla pohledný a vyrovnaný hokej, soupeřova gólmana se však ani jednomu z celků nepodařilo překonat.

Očekávané rozřešení, které nepřineslo ani prodloužení hrací doby, přišlo až s trestným střílením. Ani to neupřelo více jak tisícovce fanoušků atraktivní a napínavou podívanou.

Znojmo se dostalo do vedení hned první střelou Podešvy. Na zvrat ve prospěch svého týmu si domácí diváci museli počkat až do třetího kola nájezdů, kdy vrchlabský Filip srovnal na 1:1. O definitivním vítězi rozhodla až poslední trestná střela, kterou úspěšně proměnil znojemský Říha. Orli se díky získaným bodům posunuli na jedenácté místo v tabulce.