Po první třetině ztráceli znojemští hokejisté dva góly a na konci třetí třetiny odskočil rakouský soupeř o tři branky. V posledním dějství sice Doherty s Tomášem Svobodou vykřesali naději, ovšem vítězství Villachu pojistil do prázdné klece Bernd Wolf. V utkání řádil hostující Patrick Bjorkstrand, který vstřelil úvodní branku a na další tři nahrál.

Znojemské volejbalistky. Ilustrační foto.
Volejbalistky Znojma dvakrát bodovaly. Muži vydřeli jedno vítězství

V neděli od půl šesté večer se Orli představí v Innsbrucku.

Orli Znojmo - EC Villach 2:4
Třetiny: 0:2, 0:1, 2:1. Branky a nahrávky: 47. Doherty (Svoboda, Luciani), 48. Svoboda (Sova) – 15. Bjorkstrand (Pollastrone), 17. Fraser (Bjorkstrand), 40. Pollastrone (Bjorkstrand), 59. Reid (Wolf, Bjorkstrand). Rozhodčí: Nikolic, Seigel – Nagy, Soos. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 2575.
Orli Znojmo: Groh – Bořuta, Čermák, Sova, Burlon, Doherty, Mikliš, Jonáš, Oščádal – Svoboda, McRae, Luciani (A) – Matuš (C), Flick, Berisha – Bowles, Bartoš (A), Vopelka – Novák, Češík, Gago.
EC Panaceo VSV: Maxwell – Fraser (C), Poyhonen, K. Schmidt, Cundari, Wolf, Schlacher, Bacher – Pollastrone, Bjorkstrand, Reid – Karlsson, Collins, Ulmer – Brunner, Lahti (A), Lahoda – Alagic, Maxa (A), Lanzinger.