První dvě třetiny skončily jako přes pauzovací papír stejným poměrem 2:1 pro Jihomoravany, přitom úvodní dvojici gólů vstřelil Lucianni. V posledním dějství Znojemští odskočili o čtyři branky a skóre udrželi až do vítězného konce 6:2. Orlům tak přibyly další tři body do tabulky mezinárodní soutěže. Další duel sehrají v pátek doma s Vídní. Derby začíná v šest hodin večer.

Hydro Fehérvár AV19 – Orli Znojmo 2:6
Třetiny: 1:2, 1:2, 0:2. Branky a nahrávky: 10. Koger (Lehtonen, Busenius), 28. Timmins (Caruso, Campbell) – 5. Luciani (Svoboda, Matuš), 17. Luciani (Matuš, Svoboda), 35. Beránek (Bartoš, Stehlík), 38. Tansey (Bartoš, Beránek), 48. Bartoš (Bowles, Beránek), 59. Bowles (Bartoš, Tansey). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. Rozhodčí: Fichtner, Smetana – Nedeljkovic, Soos.
Orli Znojmo: Groh (Lassila) – Tansey, Sedlák, Sova, Mikliš, Bořuta, Stehlík, Jonáš – Luciani, Matuš, Svoboda – Beránek, McRae, Berisha – Novák, Bartoš, Bowles – Oščádal, Češík, Gago, Kosnar. Trenér: Miroslav Fryčer.