Hned tři góly hostů zajistil během dvou třetin Martin Šťovíček. Jeho apetit však v první třetině brzdil na 1:1 táborský Jakub Matušík, během třetí třetiny pak na 3:3 srovnali domácí Milan Dančišin v sedmačtyřicáté a Radek Plášil v poslední minutě utkání.

Oba mančafty tak museli do prodloužení. Tam v první minutě poslal Orly do konečného vedení 4:3 zkušený David Hruška. Znojemští hokejisté tak ukončili osmizápasovou přípravu na novou sezonu. Během ní sedmkrát zvítězili, pouze jednou podlehli na samostatné nájezdy prvoligové Třebíči 2:3.

Ostrý start sezony čeká svěřence trenéra Jiřího Berouna venku v sobotu 24. září na ledě Valašského Meziříčí. První domácí zápas ročníku 2022/2023 absolvují borci z města nad řekou Dyjí ve státní svátek, ve středu 28. září od osmnácti hodin proti Havlíčkovu Brodu.

Tábor - Znojmo 3:4 PP
Branky a nahrávky: 19. Matušík (Plášil, Endál), 47. Dančišin (Zayml, Bárta), 60. Plášil – 10. Šťovíček (Špaček), 29. Šťovíček (Hruška), 40. Šťovíček (Sklenář, Špaček), 62. Hruška. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1.
Tábor: Dvořák – Suchánek, Plášil, Hajič, Zíb, Černý, Kohout – Vlček, Matušík, Seidl, Zayml, Dančišin, Endál, Bárta, Milfait, Severa, Chocholoušek, Masopust, Duda. Trenér: Radek Bělohlav.
Znojmo: Žajdlík – Kloz, Mareš, Tejnor, Stránský, Jenáček, Zukal, Remta – T. Svoboda, Hruška, Nižnikov, Šťovíček, Sklenář, Špaček, Havlát, O. Svoboda, Kotrba, Pigl, Adámek. Trenér: Jiří Beroun.