Orli nastoupili jen pár hodin po utkání ve zhruba dvě sta kilometrů vzdáleném Dornbirnu a v úvodu na nich byla trochu znát únava ze zápasu i bezmála šestihodinového přejezdu. Skóre ovšem otevřel domácí Michael Boivin po hrubé chybě brankáře Groha, který mu vyhazovaný puk nahrál přímo na hokejku. Hosté se postupně dostávali do tempa a již ve druhé třetině byla jejich převaha výrazná, i když gólově ji ještě nevyjádřili. To se jim podařilo až v závěrečné třetině a dvougólové vedení v závěru v klidu uhájili.

HC TWK Innsbruck – Orli Znojmo 2:5
Třetiny: 1:1, 1:1, 0:2. Branky (nahrávky): 3. Broda, 27. Herbert (Broda) – 12. Mrázek (Bartoš, Stehlík), 27. Mrázek (Bartoš, Mikliš), 46. Mikliš (Flick, Sova), 57. McRae (Luciani, Svoboda).
Rozhodčí: Berneker, Smetana – Sparer, Tschrepitsch (všichni Rak.). Vyloučení: 5:2. Využití: 0:0. Diváci: 1 500.
Znojmo: Groh (Lassila) – Tansey, Sedlák, Sova, Mikliš, Bořuta, Stehlík, Jonáš – Luciani, Flick, Svoboda – Beránek, Bartoš, Mrázek – McRae, Češík, Berisha – Oščádal. Trenér: Miroslav Fryčer.