Jakými kroky chcete návštěvnost zápasů zvýšit?
Připravujeme billboardovou kampaň, upoutávky v rozhlase, tisku, necháme polepit autobus městské dopravy. Navíc diváci, kteří si zakoupí permanentku, budou moci soutěžit o atraktivní ceny jako je automobil, zájezd, televize a další věci. Finále soutěže bude při prvním domácím extraligovém zápase v září. Akci spouštíme pátého května a trvat bude až do prvního utkání.

Jaká bude cena permanentky?
Sedící diváci zaplatí do tří tisíc korun, zlevnili jsme permanentky na stání za sedmnácti na patnáct set.

Jaký průměrný počet diváků chodil vloni a jakou návštěvnost si představujete letos?
Vloni jsme prodali patnáct set permanentek. Náš letošní cíl je dva tisíce permanentek. Ve volném prodeji pak chceme prodat tisíc vstupenek na zápas. Byli bychom rádi, kdyby jádro stabilních fanoušků bylo kolem tří tisíc lidí. Při atraktivnějším soupeři očekáváme kolem čtyř tisíc diváků. Budeme znovu vylepovat plakáty i po vesnicích a lákat tak na zápasy i mimoznojemské. Ti sem podle našeho průzkumu, přestali jezdit i kvůli zdražení pohonných hmot. Jádro fanoušků navíc od postupu Orlů do extraligy zastárlo o deset let. Je mezi nimi tedy více lidí, kteří dojíždějí za prací jinam.

Mohly diváckému zájmu uškodit i spekulace o konci extraligy ve Znojmě?
Nemyslím si, že nějak výrazně. Je to spíše o tom, že extraliga je tu už deset let. Na začátku chodili diváci hlavně proto, že na vlastní oči viděli známé hráče, na každý zápas se těšili. Teď už jsou možná trochu i namlsaní. Třeba současná nejistota naopak pomůže tomu, že si lidé budou zase extraligy více vážit a chodit na ni.

Občas se říkalo, že se klub málo stará o fanoušky. Jsou nynější aktivity splacením tohoto dluhu?
Pro nás bylo prvořadým cílem sehnat kvalitní hráče. Na to jsme dali veškeré peníze a na podpůrné aktivity už další finance nezbyly.
Letos se na soutěže a další podpůrné aktivity podařilo sehnat sponzory, takže hlavně díky nim akce rozjíždíme. Spíše než o splacení dluhu jde z našeho pohledu o jakési nakopnutí růstu zájmu o hokej.

Co samotný hokej, na co se mohou lidé těšit?
Dále budou hrát hvězdy typu Dopity, Bičánka, Trvaje. Navíc přijdou noví hráči Pašek, Mrázek ze Sparty a v přípravě se objeví i znojemští junioři. Takže je možné, že diváci po letech zase uvidí na ledě i místní rodáky.