Defenziva domácích nepouštěla hostující mužstvo do větších akcí kromě dvou příležitostí Svobody a Berishova nájezdu. Orli obdrželi první branku v oslabení na konci první třetiny a Klagenfurtští si je do konce duelu vychutnali ještě třikrát.

Svatyni hostujících podržel brankář Dominik Groh, jenž ze sedmatřiceti střel mančaftu KAC pustil jen čtyři. Znojemští nyní drží v tabulce soutěže pátou příčkus osmapadesáti body. Klíčový pro udržení v TOP 5 pro ně bude páteční zápas doma se Salzburgem, který začíná ve čtvrt na osm večer.

KAC Klagenfurt – Orli Znojmo 4:0

Třetiny: 1:0, 1:0, 2:0. Branky a nahrávky: 18. Koch (Obersteiner, Neal), 25. Kozek (Comrie, Richter), 49. M. Geier (Hundertpfund, S. Geier), 57. Ganahl (Bischofberger). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Rozhodčí: Sewell, Zrnić – Hribar, Kontschieder. Diváci: 3718.