Orli jsou v šestičlenné tabulce pátí a na druhé Bolzano ztrácí pět bodů. Včera dostali dva smolné góly z hokejek Janose Hariho a Wayna Melanda. Střelou mezi betony se trefil pouze dvě minuty před koncem druhé třetiny Erik Němec. „Totálně jsme zaspali první třetinu, to byla katastrofa. A když nedáme skoro dvouminutovou přesilovku pět na tři, nemůžeme se divit,“ dodal kouč.

Orli Znojmo - Fehérvár 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)Branky a nahrávky: 38. Němec (Mrázek, Matuš) – 11. Hari (Erdély), 35. Meland (Luttinen, Hari). Rozhodčí: Babić, Baluška – Kaspar, Soos. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:1. Diváci: 2048. Střely na branku: 39:26. Orli Znojmo: Schwarz – Corbett, Biro, Stehlík, Tejnor, Lattner, Bořuta, Lakos, Zajíc – Yellow Horn, Plíhal, Číp – Novák, Bartoš, Guman – Němec, Raška, Mrázek – Špa-ček, Matuš, Csamangó.