Kde se stala chyba, že jste s Klagenfurtem prohráli?

Do třetí třetiny jsme šli za stavu 3:0. Opakoval se stejný scénář jako v předchozím zápase se Salzburgem. Vedeme o tři góly, následně soupeř zkouší rozbít hru a vyprovokovat nás fauly. Klagenfurt tam měl nějaké přesilovky a nemyslím, že jsme byli spokojení. Asi máme strach z vítězství, začneme opakovat chyby a celá hra se zboří po čtyřiceti minutách, kdy vedeme.

V šesti odehraných zápasech jste jako tým dali vždy tři branky. Je to náhoda?

Nevím, co na to mám říct.

Jak jste vnímal druhý gól, který jste Klagenfurtu vstřelil?

Na mantinelu probíhal souboj o puk. Petr Beránek vybojoval puk, já jsem si poodstoupil a Peťa už se na mě díval. Nahrávka ale byla tečovaná, šla na druhého beka a potom jsem se snažil trefit bránu, jelikož jsem viděl, že je tam místo. Nakonec touš propadl.

Co musíte do příštích utkání zlepšit?

Hlavně musíme makat stejně celých šedesát minut a nepřestávat hrát za jakéhokoliv stavu. Nesmíme se upínat na výsledek a jít střídání za střídáním. Jedná se sice o klišé, ale musíme jít za svým cílem a dovést zápas k vítězství.

Podruhé za sebou jste prohráli na nájezdy, během nichž jste nedali gól.

Jedná se o loterii. Oproti tomu, co děláme na tréninku, jsou situace během zápasu odlišné. Bohužel jsme góly nedali, oni je vstřelili a získali dva body, načež my máme jeden.