V kvalifikační nadstavbě tak budou Orli spoléhat především na gólmana Dominika Groha. „Brali jsme ho jako dvojku, ale když je jednička v háji, musí makat. Mančaft padá s gólmanem," poznamenal znojemský lodivod. Po reprezentační pauze sehrají Orli v příštím týdnu hned tři zápasy.

Ve čtvrtek klub oznámil posilu zadních řad do závěru sezony. Znojemskou obranu vyztuží devětadvacetiletý kanadský zadák Brandon Burlon, jenž byl dříve draftován New Jersey, ale NHL si nikdy nezahrál. Dlouhá léta ovšem nastupoval za farmu Ďáblů v Albany. Poslední tři sezony strávil v Evropě. Postupně si vyzkoušel německou, norskou a naposledy druhou švédskou ligu. ,Brandon je zkušeným obráncem, který má na svém kontě přes 300 zápasů v AHL. Dařilo se mu i v Evropě, snad kromě toho posledního angažmá, které mu nesedlo. Nicméně počítáme s ním do přesilovek a věříme, že přinese jak ofenzivní kvality, tak i defenzivní spolehlivost," uvedl pro klubový web Fryčer.

Sezona naopak skončila jinému kanadskému zadákovi Keviny Tanseymu, který už odletěl do zámoří. Klub také intezivně jedná o dalším posílení obrany. „Pracujeme na tom intenzivně. Není to jednoduché, ale chceme ještě jednoho beka přivést," řekl Fryčer.