„Už to bylo jiné utkání než doma. Kladno se tentokrát lépe připravilo, dobře bruslilo. Dostali jsme góly po individuálních chybách. Jinak to bylo vyrovnané utkání," zhodnotil znojemský trenér Jiří Režnar.

Už v 10. minutě odstoupil ze hry Martin Podešva, který si narazil žebra a lopatku. Nedohrál ani Jiří Beroun, kterého zlobil přitahovač. „Tím se nám rozpadla jedna přesilovková sestava a zůstala jen jedna," dodal kouč.

V utkání bylo mnoho vyloučených, sedm na každé straně. „Byl to takový zápas, ve kterém se dohrávaly souboje. To bylo jenom dobře," podotkl Režnar.

Orli stále neodtajnili brankářskou dvojici, která vzejde z tria Ullberg, Landsman a Čech. „Bude to až v pondělí. To už to ale opravdu rozsekneme," usmál se Režnar.

Znojemské hokejisty čeká v úterý poslední přípravný zápas se slovenskou Skalicí a za týden v neděli odstartují svoji třetí sezonu v EBEL. Na úvod přivítají maďarský Fehérvar.

Rytíři Kladno – Orli Znojmo 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 9. Havlíček (Lukáč, Stach), 38. Tenkrát (Doudera, M. Hořava), 53. Patera (M. Hořava, Tenkrát) – 40. Beroun (Beránek). Rozhodčí: Ondráček, Dundr – Brunclík, Řešátko. Vyloučení: 7:7. Bez využití. V oslabení: 1:0.

Kladno: Cikánek – Doudera, Růžička, Kolářík, Majeský, P. Hořava, Procházka, Jankovič, Gutwald – M. Hořava, Patera, Tenkrát – Havlíček, Lukáč, Stach – Rudovský, Dalecký, Eberle – Bajaruns, Machač, Strnad.

Znojmo: Landsman – Štach, Thomas, Pavlikovský, Lattner, Sova, Bořuta, Magovac – Blatný, Fiala, Jarůšek – Podešva, Bartoš, Havlík – Beroun, Šeda, Beránek – Novák, Kilnar, Müller.