Svěřenci trenéra Glena Hanlona bojovali letos proti celku z podhůří Alp již potřetí. Vždy, stejně jako i v tomto případě, jej porazili. Dornbirnští byli Orlům před osmadvacátým kolem mezinárodní soutěže ICEHL na dohled v tabulce, Jihomoravané drželi desátou příčku a Rakušané dvanáctou.

Fotbalisté Moravského Krumlova (modří) obměnili kádr. Do jara půjdou s odhodláním udržet krajský přebor.
Krumlovští přebudovali kádr a plánují zachránit krajský přebor

Na výhře Znojma začal pracovat už ve třetí minutě hostující Ilya Zubov. O pět minut později protlačil nahrávku zpoza branky až za záda domácího gólmana Tomáš Svoboda. Ve druhé a třetí periodě pak měli jasnou převahu hosté. Orli postupně odskočili až na konečných 6:1.

Mladé naděje Klubu sportovní gymnastiky Znojmo ukončily letošní sezonu úspěchy na turnaji v Moravském Krumlově.
Gymnastky KSG Znojmo ukončily sezonu ziskem čtrnácti medailí

Další zápas čeká hokejisty z města nad řekou Dyjí již dnes. Jejich alpský trip pokračuje na ledě italského Pustertalu.

Stolní tenistka Moravského Krumlova Bernadett Bálint uspěla na turnaji Finlandia Open 2021, kde skončila pátá.
Maďarka Bálint pochází z Rumunska, hrála v Německu a nyní hájí barvy Krumlova

Dornbirn - Znojmo 1:6
Třetiny: (0:2, 1:1, 0:3). Branky a nahrávky: 35. Beck (Antonitsch, Vandane) – 3. Zubov (Immo), 8. Svoboda (Luciani, Němec), 26. Luciani (Němec), 41. Gořčík, 43. Zubov (Immo), 49. Younan (Matuš). Rozhodčí: Berneker, Trilar – Hribar, Pardatscher. Vyloučení: 4:1, navíc 5 min. Kvasnica (ZNO), Spencer (DOR). Bez využití: Diváci: 500.
Dornbirn: Beck – Vandane, Suhonen, Spencer, Ross, Grondahl – Schwinger, Haussle, Macierzynski – Metzler, Růžička, Padakin – Beck, Hancock, Antonitsch – Poschmann, Zitz, Matzka. Trenér: Kai Suikkanen.
Orli Znojmo: Kantor – Culkin, Sedlák, Haman, Younan, Bartko, Tejnor, Stránský – Luciani, Němec, Svoboda – Immo, Zubov, Ahl – Matuš, Prokeš, Gorčík – Oščádal, Brittain, Kvasnica. Trenér: Glen Hanlon.