„Snad už bude všechno vyřízené a Honza bude moci nastoupit. Máme před sebou hodně důležitá utkání,“ zdůraznil kouč Orlů Martin Stloukal a potvrdil informaci o příchodu obránce s extraligovými zkušenostmi.

Orli se totiž opět bodově propadli. Po sérii čtyř vítězství v řadě čtyřikrát prohráli a spadli na předposlední místo tabulky. „Nejsem si jistý, zda má být Znojmo v tabulce tam, kde je. Je velmi dobře připravené a má ve svém týmu vynikající bruslaře,“ smekl před kvalitou znojemského celku po posledním utkání trenér Salzburgu Pierre Pagé.

Právě proti Jesenici a Grazu by se chtěli znojemští hokejisté zvednout. Jde totiž o soupeře, kteří s nimi v tabulce sousedí.

„Určitě jdeme za vítězstvím. Nic jiného nás nezajímá. Navíc Grazu máme co vracet,“ netajil se Stloukal, že jeho tým je po porážce 1:7 od Grazu na soupeře pořádně nažhavený.

Do utkání byl měl nastoupit téměř kompletní znojemský kádr a prezentovat se bude stejnou hrou jako doposud. „To, že jsme teď pár zápasů prohráli, neznamená, že budeme měnit styl hry. Z této cesty neuhneme. Budeme i nadále hrát ofenzivní hokej, který se líbí divákům. Žádnou vyčkávanou nebo defenzivní hru od nás nečekejte,“ dodal lodivod Stloukal.

V pátek se znojemští hokejisté postaví od čtvrt na osm proti Jesenici, která má na svém kontě stejně bodů jako Orli. Neděle pak bude patřit zápasu s Grazem, který má o pouhý bod více.