Dva zápasy ve dvou dnech sehráli Orli už na začátku října, a to se stejnými soupeři, jen venku. V Dornbirnu vyhráli 4:3, v Innsbrucku 3:2 po samostatných nájezdech. Nyní se nemusejí trápit s přesunem mezi duely. „Režim je podobný, podstatnější roli hraje regenerace. Musíme první utkání vyběhat," popisuje Šulák, který je s týmem zvyklý spíš na tradičnější režim pátek, neděle.

Předpoklad dobrého výkonu v druhém víkendovém utkání je i kvalitní spánek. „Usínání po zápase mívám rozdílné. Často mi ale stačí zapnout televizi a za chvíli spím," směje se dvaadvacetiletý zadák.

I na něj bude tým spoléhat, v předchozích dvou zápasech vstřelil dva góly, duel ve Fehérváru rozhodl v prodloužení. „Podstatná je pořád obrana, ale pokud můžu, snažím se rychle vyjet dopředu a využít toho," nastiňuje své úkoly nejproduktivnější obránce Orlů se sedmi kanadskými body za dva góly a pět asistencí.

Znojmo je v tabulce aktuálně deváté. „Určitě jsme na tom mnohem lépe než po prvních třech kolech. Ale rozhodně nejsme spokojení. Nejsme ani zdaleka na takovém místě, kde si přejeme být," říká na klubovém webu útočník David Bartoš.

Nejbližší soupeř z Dornbirnu je až jedenáctý, Innsbruck pátý. „V sobotu nás čeká hodně fyzický duel, Dornbirn dohrává souboje. Innsbruck se herně zvedl, je na tom dobře. Víkend bude náročný," tuší Šulák.

Bez pauzyČtyřikrát se v letošní základní části mezinárodní soutěže EBEL představí hokejoví Orli v zápasech, které následují ve dvou dnech po sobě. Hned poprvé byli úspěšní, když na začátku října vyhráli venkovní duely v Dornbirnu a Innsbrucku. Se stejnými soupeři hrají o víkendu. Ve středu a čtvrtek je čeká dvojboj doma s Fehérvárem a v Salcburku. Na začátku ledna si bez pauzy opět střihnou střetnutí s Innsbruckem a Dornbirnem.