Na dvojici Fehérvár a Innsbruck má Znojmo nyní dvoubodový náskok a do konce nadstavby zbývají čtyři duely. „Máme tři body, a to je pro nás důležité. Potřebovali jsme takové vítězství. Bylo ubojované a kluci si ho zasloužili. Dominik měl vzadu skvělé zákroky. Celých šedesát minut zápasu nás držel nad vodou,“ ocenil asistent kouče Jiří Beroun výkon gólmana Dominika Groha.

Kanaďané jako nutnost. Orlům by se nový hodil na každý zápas, vždy totiž skóruje

Orli Znojmo - TWK Innsbruck 3:2
Třetiny: 0:0, 1:1, 2:1. Branky a nahrávky: 23. Mikliš (Bartoš, Vopelka), 51. Bowles (Berisha, Luciani), 54. Oščádal (Svoboda, Doherty) – 40. Lammers (Spurgeon, Boivin), 54. Spurgeon (Guimond, Boivin). Rozhodčí: Pearce, Smetana – Gatol, Nagy. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Střely na branku: 28:37. Diváci: 2354.
Orli Znojmo: Groh – Bořuta, Čermák, Doherty, Burlon, Sova, Mikliš, Jonáš – Svoboda, McRae, Luciani – Matuš, Flick, Berisha – Bowles, Bartoš, Vopelka – Novák, Češík, Oščádal – Gago.
HC TWK Innsbruck: Darling – Guimond, Boivin, Cuma, Snuggerud, Bar, Vallant – Thornberg, Spurgeon, Lammers – Broda, Herbert, Paulweber – Lattner, Zajc, Kromp – Ludin.