Po Ústí nad Labem nečeká Orli nic jednoduchého. Druhý nejžhavější aspirant na postup do extraligy přivítá znojemské hokejisty na svém ledě. Ti by chtěli konečně naplno bodovat, ale pohled na soupisku Chomutova vzbuzuje respekt. Kromě Procházky čítá jména Selingra, Havíře, Krafta nebo bouřliváka Dudy.

„Není to lehký soupeř, ale v přípravě jsme dokázali porazit silnější mančafty. V minulém kole jsme uhráli bod s Ústím nad Labem, tak možná se dočkáme bodů i v Chomutově,“ hlásil na internetových stránkách klubu znojemský útočník David Říha.

Ten zaznamenal v každém utkání Orlů po jedné brance a střelecká forma se ho zatím drží. „Mám hokejku, kterou si beru jen na zápasy. Navíc mi kluci dobře přihrávají,“ usmál se Říha. Znojemští hokejisté budou cítit i v Chomutově přízeň svých fanoušků. Znojemský fanclub se totiž na duel, který startuje o půl šesté, chystá v hojném počtu.

Z táborů soupeřů:
Poslední utkání
Orli vs. Ústí n/L. 3:4 sn
Chomutov vs. Tábor 4:0
Předpokládané sestavy
KLH Chomutov: Hylák – Havíř, Pavlas, Pulpán, Bombic, Mucha, Benda, Rutta, Grof, Kuběna, Skořepa, Duda, Procházka, Hrdel, Jíra, Seman, Sikora, Zucker, Selingr, Kůs, Davídek
Orli Znojmo: Horčička – Štach, Rangl, Pláněk, Kania, David, Kolafa, Klimeš, Lattner, Plášek, Haman, Orsava, Havlík, Hradecký, Beroun, Vyletelka, Říha, Staněk, Rachůnek, Podešva, Vrba