V sérii hrané na tři vítězné zápasy disponují Jihomoravané výhodou prvních dvou domácích klání. Po nedělním duelu následuje hned v pondělí od šesti hodin večer další. Ve čtvrtek pak orlí letka zajíždí ke třetímu střetnutí na led Chomutova.

Hokejisté Znojma vyhráli třetí semifinále nad Valašským Meziříčím 5:0 a slaví postup do finále východní skupiny druhé ligy.
Orli zničili Valašské Meziříčí i potřetí a jsou v semifinále, Bobři končí

"Ten bude kvalitním týmem, jako byly všechny mančafty, s kterými jsme poměřily své síly. Ne náhodou dal Příbrami čtrnáct gólů v prvním zápase, ale taky jsme viděli, že musel zápasy v sérii i otáčet," řekl znojemský brankář Matěj Žajdlík.

Dominik Furch si i v šestém utkání čtvrtfinálové série udržel úspěšnost zákroků nad devadesát procent.
Konec se ctí, ale bez úspěchu. Chci dál s Kometou bojovat o trofeje, hlásí Furch

Vstupenky jsou v předprodeji online na webu Orlů, anebo v den utkání na místě. Severočeši, kteří v minulosti, stejně jako Znojmo, nastupovali v tuzemské nejvyšší soutěži přijedou do královského města nad řekou Dyjí se známými tvářemi jako jsou ex-litvínovští extraligoví Viktor Hübl nebo František Lukeš.

ZVONICE SV. MIKULÁŠE. Krásný výhled na Malou Stranu sloužil Státní Bezpečnosti, teď se může kochat každý návštěvník.
Pozorovatelna StB na Malé Straně se otevře veřejnosti

Podle orlího útočníka Dominika Sklenáře nepůjde o předčasné finále soutěže. "Chomutov sledujeme celou sezónu, víme o jeho síle. My se momentálně budeme soustředit pouze na tuto sérii a doufáme, že nás požene doma v neděli a pondělí co nejvíce fanoušků a společně to zvládneme," uzavřel Sklenář.