Jeden bod jsme si ale zasloužili,“ hodnotil utkání trenér Znojma Miroslav Fryčer.

Orli na úvod přečkali tlak soupeře a v první třetině dvakrát udeřili, ve třinácté minutě otevřel skóre Tejnor, před koncem třetiny přidal další kousek nejlepší střelec Znojma Luciani. Jenomže hosté v prostřední části dvěma trefami srovnali skóre a ve třetí třetině rozhodli.

Z kabiny Orlů přesto zněl po utkání optimismus. „Od bojovnosti a hry srdcem, kterou dnes kluci předvedli, se můžeme odpíchnout do dalších zápasů,“ zmínil Fryčer.

Znojemského lodivoda rozčaroval nejvíce metr arbitrů. „Jsem kliďas a od určitě doby se nebavím s rozhodčími, ale tentokrát to na mě bylo moc. Když hrajete proti takovému soupeři a do určité doby nemáte přesilovku, je to opravdu na zvracení," uzavřel kouč.

Znojmo - Salzburg 3:4

Třetiny: 2:0, 0:2, 1:2. Branky a nahrávky: 13. Tejnor (Stretch, Parkkonen), 18. Luciani (Lattner, Matuš), 56. Luciani (Parkkonen, McEachen) – 21. Duncan (Hochkofler, Heinrich), 25. Raymond (Rauchenwald, Herburger), 47. Heinrich (Huber, Schiechl), 52. Harris (Raffl, Duncan). Rozhodčí: Fichtner, Nikolić – Neméth, Soós. Diváci: 2147.