Na úvodní trefu domácích sice ještě v osmnácté minutě reagovala nová akvizice ve znojemském dresu Brandon Burlon, na druhý gól Lince už Orli odpověď nenašli. Znojemští dohrávali zápas v pětiminutovém oslabení poté, co dostal trest do konce zápasu brankář Teemu Lassila za incident mimo hru.

Mezi tři tyče se místo jedničky Orlů, kterou sužují osobní problémy, na závěr postavil Dominik Groh. V tabulce se Orli propadli na předposlední pátou pozici nadstavby. Na příčku zajišťující play-off ztrácejí ovšem jen bod. Další duel sehraje Znojmo v pátek od půl sedmé večer na domácím ledě proti Villachu.

Linec - Znojmo 2:1

Třetiny: 1:1, 1:0, 0:0. Branky a nahrávky: 14. Kristler (Fejes, Brucker), 35. Kristler (Schofield, Altmann) – 18. Burlon (Bartoš, Vopelka).

Znojmo: Lassila (56. Groh) – Čermák, Bořuta, Sova, Burlon, Jonáš, Mikliš, Kruckovyč – Svoboda, McRae, Luciani (A) – Matuš (C), Flick, Berisha – Bowles, Bartoš (A), Vopelka – Novák, Češík, Gago – Oščádal.