Na úvodní trefu domácích sice ještě v osmnácté minutě reagovala nová akvizice ve znojemském dresu Brandon Burlon, na druhý gól Lince už Orli odpověď nenašli. Znojemští dohrávali zápas v pětiminutovém oslabení poté, co dostal trest do konce zápasu brankář Teemu Lassila za incident mimo hru.

Znojemský oddíl boxu.
Ve Znojmě poměří své síly malí i velcí boxeři

Mezi tři tyče se místo jedničky Orlů, kterou sužují osobní problémy, na závěr postavil Dominik Groh. V tabulce se Orli propadli na předposlední pátou pozici nadstavby. Na příčku zajišťující play-off ztrácejí ovšem jen bod. Další duel sehraje Znojmo v pátek od půl sedmé večer na domácím ledě proti Villachu.

Linec - Znojmo 2:1

Třetiny: 1:1, 1:0, 0:0. Branky a nahrávky: 14. Kristler (Fejes, Brucker), 35. Kristler (Schofield, Altmann) – 18. Burlon (Bartoš, Vopelka).

Znojmo: Lassila (56. Groh) – Čermák, Bořuta, Sova, Burlon, Jonáš, Mikliš, Kruckovyč – Svoboda, McRae, Luciani (A) – Matuš (C), Flick, Berisha – Bowles, Bartoš (A), Vopelka – Novák, Češík, Gago – Oščádal.