Se svými spoluhráči přestali hlavně dávat góly. Na ledě Fehérváru prohráli 1:3, doma s Klagenfurtem 1:4, v Salcburku dali aspoň tři branky, ale na body to nestačilo. „Na jeden gól se nedá vyhrávat, taky jsem měl několik šancí. Na tom musíme zapracovat, už na tréninku se snažíme lépe zakončovat, abychom to zlomili," hlásí pětadvacetiletý útočník.

Na zakončení upozorňuje Orly také jejich kouč Jiří Režnar. „Říká nám, že se musíme víc soustředit, tréninky jsme nějak oživili. Věřím, že nepříznivou sérii hned v pátek přerušíme a zase se nastartujeme na vítěznou vlnu," povídá.

Pátý celek tabulky přivítá třetí Dornbirn od půl sedmé večer. „Je to tým, se kterým se dá hrát, i když v téhle soutěži není slabý soupeř. Jestli se plánujeme dostat do první šestky, je jedno, zda hrajeme s Lublaní, nebo Salcburkem. Chceme vyhrávat každý zápas, takže musíme Dornbirn porazit," burcuje odchovanec znojemského hokeje.

EBEL má za sebou 28 kol a po domácím duelu čeká Orly výjezd do Innsbrucku a italského Bolzana. „Ze tří zápasů se pokusíme ideálně získat devět bodů," hlásí Lattner. „Už jsme si říkali, že teď musíme zabrat, zase budou namačkané zápasy a potřebujeme udělat co nejvíc bodů. Hlavně vyhrávat doma a přivézt nějaké body taky z venku. Náš prvotní úkol je dostat se do nejlepší šestky," oznamuje útočník plán na play off.