Utkání nezačalo pro Orly šťastně. Už po čtyřech minutách vedli hráči Linze 2:0 a doba brankáře Marka Schwarze bez inkasovaného gólu se tak zastavila na čase 123 minut a 17 sekund. Orli sice dokázali snížit Erikem Němcem, ale Černá křídla ve druhé třetině rozjela střeleckou smršť a krátce po polovině utkání za stavu 6:2 přepustil znojemský gólman místo v brankovišti poprvé v sezoně jednadvacetiletému Janu Pechekovi.

V šestačtyřicáté minutě ale stadion v Linzi oněměl, když kanadský útočník Jack Dowell sestřelil znojemského Petra Mrázka, který byl za pomocí lékařů odvezen z ledu na nosítkách. Dowell obdržel trest do konce utkání.

Linečtí v závěru utkání ještě překonali Pecheka dvakrát a konečný výsledek zápasu tak po šedesáti minutách stanul 8:3.

Florbalista Znojma nestačili na Střešovice.