O domácím triumfu rozhodl Radek Číp, který ve třetí třetině zužitkoval parádní přihrávku Puchera a skóroval do horního rohu branky. „První dvě třetiny jsme vůbec nebruslili a docela si koledovali, až v té třetí jsme do toho šlápli a dali rozhodující gól," rekapituloval Bartoš.

Pucher se do sestavy vrátil po dvou zápasech a připsal si vedle asistence i gól. Chyběli však zranění Jan Lattner či Roman Tomas. „Důležité je, že máme body a nikdo se za měsíc nebude ptát, jaké utkání to bylo. Je cítit, že nám vypadli čtyři hráči. Když naskočí mladí, není to pravé ořechové," hodnotil trenér Jiří Režnar.

Poprvé po návratu z Plzně se představil Yellow Horn. „Jsme rádi, že je Colton zpět, ale nemůžeme si myslet, že zase nasbírá sto bodů. Škoda, že mu to nevyšlo v Plzni, ale jsme za něj rádi, víme, co tu loni dokázal," uvedl Bartoš.

Už ve čtvrtek hrají v tabulce osmí Orli od půl osmé v Salcburku.

Orli Znojmo - Fehérvár 3:2

Třetiny: 2:1, 0:1, 1:0. Branky a nahrávky: 3. Bartoš (Řezníček, Da Costa), 16. Pucher (Šulák, Lakos), 49. Číp (Pucher) – 7. Koger (Sarauer, Szaller), 29. Koger (Sofron). Rozhodčí: Nikolić, Siegel – Gattol, Nothegger. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 3211. Znojmo: Schwarz – Řezníček, McMonagle, Šulák, Lakos, Stehlík, Biro, Kadeřávek – Hughesman, Bartoš, Yellow Horn – Špaček, Pucher, Číp – Vodný, Da Costa, Györi – Csamango, Wronka, Šeda.