První třetinu odstartovaly ve 2. minutě góly na obou stranách. Pak Luciani spadl na mantinel a svalil se na led. „Schytal otřes mozku a utržené rameno. Je to na operaci,“ řekl kouč Orlů Miroslav Fryčer.

Dle něj proběhla druhá část v nervózním duchu. „Byla vyhrocenější, ale v poslední třetině jsme to otočili a zaslouženě vyhráli 5:3,“ zářil štěstím Fryčer.

Stratég Orlů své svěřence pochválil. „Je vynikající počtvrté za sebou vyhrát. Dvakrát doma, nálada je výborná. Mančaft vypadá, že dal hlavy dohromady a dělá, co se po něm chce,“ uzavřel Fryčer.

Orli sehrají další zápas v neděli doma proti Linci. Díky výhře nad Dornbirnem vedou nadstavbovou tabulku s deseti body.

Znojmo - Dornbirn 5:3

Třetiny: 3:2, 0:1, 2:0. Branky a nahrávky: 2. McPherson (Luciani, Parkkonen), 14. Tejnor (Bartoš, Hlava), 16. C.J. Stretch (Vainonen, Kalus), 47. Parkkonen (Kalus, Stretch), 50. Hlava (Stehlík, Bartoš) – 2. Picard (Timmins, Reid), 17. Gauthier Leduc (Magnan, Reid), 40. O'Donnel (Timmins, Dupont). Vyloučení: 4:4, navíc Picard 10 min. Využití: 1:1. Střely na bránu: 41:19. Rozhodčí: Trilar, Sternat – Bärnthaler, Zgonc. Diváci: 2508. Znojmo: Lassila (Halász) – Vainonen, Tejnor, Sedlák, Parkkonen, Lattner, Stehlík, Kruckovyč – Mrázek, Stretch, Kalus – Luciani, Matuš, McPherson – Němec, Bartoš, Hlava – Špaček, Novák, Oščádal – Bulín. Trenér Znojma: Miroslav Fryčer.