Orli ve třetí třetině dvěma góly srovnali skóre po trefách Petra Mrázka a Mikka Vainonena. V následném prodloužení vystřelil Orlům cenný bod navíc kanadský útočník Allan McPherson.

Svěřenci trenéra Miroslava Fryčera jsou tak po pěti odehraných kolech na první pozici tabulky nadstavby o postup do play-off a tři zápasy před koncem mají náskok šesti bodů na třetí Dornbirn, jemuž patří první nepostupová příčka. Právě s týmem od švýcarských hranic sehrají Orli v úterý další duel.

Linec - Znojmo 3:4pp.

Třetiny: 3:0, 0:1, 0:2 – 0:1. Branky a nahrávky: 8. Davies (Schofield, Locke), 12. Rutkowski (Kapstad, Davies), 20. DaSilva (Locke) – 28. Stretch, 42. Mrázek (Stehlík, Lattner), 51. Vainonen, 64. McPherson (Lattner).
Orli Znojmo: Lassila (21. Halász) – Vainonen, Tejnor, Sedlák, Parkkonen, Lattner, Stehlík, Kruckovyč – McPherson, Stretch, Kalus – Novák, Matuš, Mrázek – Němec, Bartoš, Hlava – Špaček, Bulín, Oščádal.