Orli po první periodě drželi remízový výsledek 1:1. Nezvládli především druhou třetinu, kterou prohráli 1:4. V rozmezí od 30. do 34. minuty se třikrát prosadil domácí forvard Thomas Beauregard a prakticky rozhodl utkání. Dvakrát se prosadil kanadský hráč z mezikruží.

Po snížení Davida Bartoše svěřenci Jiřího Režnara vykřesali naději rychlou brankou hned šestnáct sekund po začátku třetí třetiny, když skóroval Colton Yellow Horn. Jenže na víc se už nezmohli.

V posledních 37 sekundách ještě mohl korigovat výsledek při hře bez brankáře Peter Pucher, a minul odkrytou branku.

Šanci na odplatu mají Znojemští v odvetě s Fehérvárem v pátek, kdy hostí maďarského soka od půl sedmé večer.

Fehérvár – Orli Znojmo 5:3 (1:1, 4:1, 0:1)

Branky: 11. Vas (Manavian, Sarauer), 25. Schiestel (Kóger, Manavian), 30. Beauregard (Schiestel, Kóger), 31. Beauregard (B. Orban, Manavian), 34. Beauregard (Schiestel, Szirányi) – 18. Podešva (Lattner, Řezníček), 37. Bartoš (Hughesman, Györi), 41. Yellow Horn (Hughesman, Šulák)

Rozhodčí: Siegel, Trilar – Nagy, Zgonc

Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1