Orli během první třetiny domácím zatopili třemi góly, i když rakouský tým ve druhé dvacetiminutovce snížil na rozdíl jedné branky, podařilo se svěřencům trenéra Miroslava Fryčera náskok navýšit v poslední části na konečných 2:4 zásluhou Beránka. Znojemští hokejisté nyní drží s devětatřiceti body šesté místo v tabulce. Už v pondělí je čeká další klání, jelikož se od čtvrt na osm večer představí na ledě předposledního Innsbrucku. Venku budou Jihomoravané hrát i tuto neděli. Již ve čtyři hodiny odpoledne sehrají klání s celkem Štýrského Hradce. Doma Orli vyjedou až dvacátého prosince proti Klagenfurtu.

Dornbirn – Znojmo 2:4

Třetiny: 0:3, 2:0, 0:1. Branky a nahrávky: 33. Rapuzzi (Bau Hansen), 36. Magnan (Körkkö, Rapuzzi) – 3. Berisha (Tansey, Sedlák), 4. Flick (Svoboda, Luciani), 18. Novák (Bowles, McRae), 60. Beránek (Mrázek, Batoš). Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. Rozhodčí: Fichtner, K. Nikolić – Schauer, Sparer. Diváci: 2030.