Bartko si se Znojmem před dvěma lety zahrál v rakouské ICEHL, ve které se mu dařilo, sezonu zakončil jako třetí nejproduktivnější obránce. Nyní opět vyztuží defenzivní řady nováčka. „Na Znojmo mám hezké vzpomínky, narodil se nám tu s manželkou syn. Těším se, až znovu obléknu znojemský dres, zdejší styl hokeje mi dává smysl. Věřím, že je zde dobře poskládaný tým, který bude mít ambice útočit na nejvyšší pozice,“ popsal pro klubový web Bartko.

Šestadvacetiletý hokejista začal minulý ročník ve Zlíně, za který odehrál čtyřiadvacet utkání, na zbytek sezony se pak přesunul do Prostějova. „Od Bartka očekáváme spíš ofenzivní hokej, odvádí výbornou práci na modré čáře a umí velmi dobře rozehrát. Spolu se staršími obránci, které už v kádru máme, bude jedním ze stavebních kamenů defenzivy,“ podotkl znojemský kouč Jiří Beroun.

Jihomoravský klub navíc odtajnil i další dva hráče, kteří budou znojemský dres oblékat i v příští sezoně, útočníci Havlát a Sklenář podepsali smlouvu na příští rok. „Sklenář je velký a silný hráč, myslím si ale, že z něj musíme dostat mnohem víc. Vidím v něm stále velký potenciál. Havlát je chytrý centr, který si umí poradit v předbrankovém prostoru. Líbil se nám jeho pohled na hokej,“ zhodnotil Beroun.