O skvělé bilanci rozhodli znojemští hokejisté až v poslední třetině. Jihlava na znojemském ledě totiž dvakrát vedla, i přesto nedokázala zvítězit. První srovnávací branku vstřelil Jarůšek, tu druhou Štach. O vítězství Orlů rozhodl osm minut před koncem mladíček Lev.

Znojmo se tak rázem posunulo na páté místo prvoligové tabulky. Skončit na vytoužené čtvrté příčce je ale nemožné. Do konce základní části soutěže zbývají dvě kola a Znojmo ztrácí na Olomouc osm bodů.

Statistika:

Znojmo – Jihlava 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Branky: 10. Jarůšek, 34. Štach, 52. Lev – 5. Jeslínek, 22. Padělek. Rozhodčí: Smitka – Klein, Skopal. Vyloučení: 8:7, navíc Čachotský (Jihlava) 10 min. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1791.

Orli Znojmo: Kacetl – Kolafa, Pláněk,Štach, Rangl, Klimeš, Pospíšil, Novák – Vyletelka, Říha, Trojan – Lev, Podešva, Lattner – Jarůšek, Kovalský, Komínek.

HC Dukla Jihlava: Řehoř – Ficenc, Kaláb, Šidlík, Dobrovolný, Staněk, Jaroš, Suchý – Hodek, Bakus, Čachotský – Jeslínek, Maliník, Kucsera – Padělek, Škumát, Bezděk – Protasenja, Zeman, Krupka.