Už se zdálo, že Znojmo dovede utkání do vítězného konce, jenže domácí byli proti. Nejprve Jiří Beroun netrefil při powerplay soupeře prázdnou bránu a Dornbirn trestal. Dvacet vteřin před koncem vyrovnal na 3:3 a vynutil si tak prodloužení.

V tabulce čtvrté Orly nyní čekají dva domácí zápasy v řadě a nedá se zrovna říct, že se o svátcích budou nudit. Nejprve v sobotu přivítají od půl šesté večer Lublaň, v pondělí o hodinu později pak vyzvou v domácí hale Bolzano, které je v tabulce hned za Znojmem.

Dornbirn - Orli Znojmo 3:4 sn.

Třetiny: 1:1, 0:1, 2:1. Branky a nahrávky: 17. Greentree (D'Aversa, Magnan), 53. Siddall, 60. D'Aversa (Arniel, Siddall) – 16. Beroun (Novák, Číp), 25. Lattner (Tomas), 52. Bořuta (Číp), rozh. náj. Pucher. Rozhodčí: Trilar, Štolc – Raković, Sparer.

Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Bořuta, Roupec, Biro, Šulák, Bača, Stehlík, Šenkeřík – Tomas, Trivino, Rehuš – Podešva, Pucher, Lattner – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Číp, Beroun, Novák.

Orli na cestách
Rozlosování soutěže bylo v předvánočním čase pro Orly kruté. V neděli absolvovali v autobuse 470 kilometrů do Lublaně, tam přespali do pondělí, kdy se vydali na 640 kilometrů dlouhou cestu až ke švýcarským hranicím do Dornbirnu. Po zápase je čekalo dalších 700 kilometrů zpět. Do Znojma se vrací ve středu v ranních hodinách.